ADLER AD 7922, Chladiace zariadenie 3v1

Camry | Klimatizácie | Kód: AD 7922

Multifunkčný ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922 plní 3 funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie vzduchu, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Adler AD 7922 vyzerá nielen štýlovo ale umožňuje aj prispôsobenie nastavení individuálnym potrebám používateľa. Vďaka dotykovému panelu LED je regulácia ochladzovača a jeho ovládanie veľmi intuitívne. Tri režimy ventilátora zahŕňajú aj nočnú prevádzku, čo je veľmi užitočné, pretože zariadenie nerobí pri prevádzke veľa hluku a letné noci môžu byť dusné a horúce. Funkcia COOL znižuje teplotu aktiváciou vodného čerpadla

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
81,12 €
67,60 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 81 bodov.

Multifunkčný pomocník

Multifunkčný ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922 plní 3 funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie vzduchu, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Používateľ si môže zvoliť medzi 3 rýchlosťami prúdenia vzduchu, pričom zariadenie má zabudovanú 6l nádrž na vodu, vďaka ktorej dokáže efektívne zvlhčovať vzduch po mnoho hodín.

 

Štýlový dizajn

Adler AD 7922 vyzerá nielen štýlovo ale umožňuje aj prispôsobenie nastavení individuálnym potrebám používateľa. Vďaka dotykovému panelu LED je regulácia ochladzovača a jeho ovládanie veľmi intuitívne. Diaľkový ovládač umožňuje upravovať nastavenia z diaľky a funkcia horizontálnej oscilácie distribuuje vzduch vo vlnách, a nesústreďuje sa na jediný bod.

 

Vybavenie

Tri režimy ventilátora zahŕňajú aj nočnú prevádzku, čo je veľmi užitočné, pretože zariadenie nerobí pri prevádzke veľa hluku a letné noci môžu byť dusné a horúce. Funkcia COOL znižuje teplotu aktiváciou vodného čerpadla. V prístroji sú dve mraziace nádoby a výrobca určil spotrebu vody na 500 ml/hodinu. Ukazovateľ hladiny vody zabraňuje preplneniu nádrže. Pohodlná rukoväť na prenášanie a štyri kolesá umožňujú rýchly transport ochladzovača vzduchu medzi miestnosťami.

 

Základné parametre

Funkcie: chladenie/čistenie/zvlhčovanie

LED dotykový panel

3 režimy ventilátora: Normálny, Prirodzený(prírodný), Spánkový

Funkcia COOL znižuje teplotu aktiváciou vodného čerpadla

Prietok vzduchu 220 m3/hod

Horizontálna oscilácia 60°

2 nádoby na mrazenie vody

Spotreba vody 500 ml/hod

Indikátor hladiny vody

4 kolieska

Pohodlná rukoväť na prenášanie

6L nádrž na vodu s vypúšťacím uzáverom

 

Značka Camry

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť vybavenia, rýchlosť dopravy. Nie je čo dodať .Super

Overený zákazník,

Super, rýchle dodanie. Objednany tovar nakoniec nebol na sklade. Po dohode mi bol ponuknutý iný tovar (alternatíva) a už po vyskúšaní môžem povedať že to bola…

Overený zákazník,

Výborný a promptný obchod.

Overený zákazník,