AL-KO HW 3600

Al-ko | Vodárne | Kód: 113798
Best seller Novinka

Domáci vodovod HW 3600 Easy ponúka množstvo komfortných funkcií a najmä realizovateľnú, trvanlivú a energeticky náročnú technológiu zmáčania pre väčšie záhrady.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
149,00 €
124,17 € bez DPH
Predĺžená záruka (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 149 bodov.

Patentovaná technológia domácej vody AL-KO
Chcete navlhčiť vodu zo studní, cisterien a vody? Chcete zvýšiť tlak v súkromnej domácej vodovodnej sieti? Môžete si vybrať zo širokej ponuky našich ohrievačov vody pre domácnosť. Domáce vodovodné potrubie AL-KO sa ľahko a rýchlo prepravuje a vaša práca sa vykonáva tichšie a efektívnejšie. Skvelé zalievanie a efektívny prietok vody vďaka inovatívnemu systému Venturi!

Technické podrobnosti záhradného čerpadla AL-KO HW 3600 Easy
Na rôzne účely je možné využiť maximálnu napájaciu výšku 38 m a výšku 8 m nad domácim vodným dielom. Pokiaľ chcete čerpať vodu z nadzemných nádrží, nádrží na dažďovú vodu, hlbokých studní, naše domáce vodárne s prietokom až 3 600 l / h sa postarajú o to, že budete pracovať v každej situácii. Aby sa zabránilo poškodeniu hrubou kontamináciou, je nádrž na vodu vybavená účinným predfiltrom s dlhou životnosťou, ktorý je možné dôkladne vyčistiť. Tlakový objem 17 litrov poskytuje dostatočný objem pre domácu spotrebu. Počiatočný tlak 1,5 bar, výstupný tlak 2,8 bar.
Efektívny systém zásobovania vodou AL-KO HW 3600 Easy s výkonom 850 W zaisťuje rýchlu a stabilnú prepravu. Energeticky odolné čerpadlo na suchý chod je vybavené mimoriadne odolnou vrstvou, ktorá je vystužená skelnými vláknami. Upevnenie hadice odpovedia štandardnej Veľkosti 1 ", ak sa vhodne použije dostupné príslušenstvo.
Poznámka: Domáca voda z vodovodu nie je vhodná na čerpaním pitnej vody, ale je vhodná na pitnú vodu a chlórovanú vodu (voda z bazéna) pri 35 ° C. Nie je vhodné používať vodu na čerpaním Slanej vody, vodu obsahujúcu agresívne chemikálie, nebeský olej a piesok šetriaci vodu.

Značka Al-ko

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchlosť komunikácia personál

Overený zákazník,

Rychle dorucenie tovaru, aj bez statusu “skladom”

Overený zákazník,

Vzdy som mala dobré skúsenosti s týmto obchodom. Majú dobré ceny a možnosť osobného odberu zadarmo.

Overený zákazník,