Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm MU7J2HC/A

Novinka

Smart hodinky – OLED Retina displej s technológiou Force Touch s Ion-X sklom (1000 nitov), 64-bitový dvojjadrový procesor s čipom W3, kapacita 16GB, hliníkové puzdro so zafírovou zadnou stranou, Digital Crown s haptickou odozvou, snímač tepovej frekvencie, WiFi, GPS, Bluetooth 5.0, vodoodolné podľa 50M, výdrž batérie až 18 hodín, watchOS 5

Predaj skončil

Series 4 Nike+ prichádza so zásadne vylepšeným dizajnom i technickým riešením Apple Watch. Všetky dôležité prvky sú premyslene prepracované. Od zaoblených rohov väčšieho displeja až po architektúru čipu S4. Apple Watch sú od začiatku výnimočne osobný produkt. A teraz dokážu ešte viac.

Apple Watch s doteraz najväčším displejom

  • Displej je na Apple Watch to najdôležitejšie. A preto Series 4 Nike+ posúva jeho hranice oveľa ďalej. Chceli sme ho zväčšiť bez toho, aby sa poznateľne zmenila veľkosť puzdra a pritom zachovať výdrž batérie. Vďaka užším okrajom je teraz obrazovka o viac ako 30 % väčšia. Nová technológia displeja LTPO šetrí energiu, takže hodinky vydržia na jedno nabitie celý deň.

Geniálny Digital Crown

  • Aby sa Apple Watch ovládali ľahko a bez zakrývania displeja, vymysleli sme korunku Digital Crown. V Apple Watch Series 4 Nike+ sme jej mechanizmus od základu prestavali. Teraz má aj haptickú odozvu, takže pri otáčaní precízne cvaká. Digital Crown patrí k najdômyselnejším systémom aké kedy Apple vytvoril. A korunka v Apple Watch Series 4 Nike+ dokáže ešte viac, aj keď je jej mechanizmus miniatúrnejší. Celá zostava je o 30% menšia, hoci má o 21 % viac súčiastok.

Exkluzívne ciferníky Nike

  • Nový displej so zaoblenými rohmi a zúženými okrajmi je o viac ako 30 % väčší ako pri predchádzajúcej generácii. A exkluzívne ciferníky Nike jasnými farbami oživia akúkoľvek aktivitu.

Aplikácia Nike Run Club

  • Milióny bežcov z celého sveta si aplikáciou Nike Run Club merajú svoje každodenné tréningy. Teraz sa v nej s priateľmi môžete povzbudzovať osobnými odkazmi. O dôvod viac, prečo s ňou behať tiež. Poprední svetoví kouči z programu Nike Master Trainers vám vo viac ako 180 bezplatných cvičeniach dajú poriadne zabrať. Pri kondičnej príprave aj pri behu. Navyše aplikácie cez deň radia, ako uzavrieť krúžok Cvičenie.

Vylepšený hardvér je kľúčom k lepším funkciám

  • V Apple Watch Series 4 Nike+ sa nachádza úplne nový čip S4. Je to celý systém v jedinej kremíkovej súčiastke – SiP (Silicon in Package). Jej architektúra nám umožnila vtesnať ohromné možnosti do miniatúrneho priestoru. Hodinky Apple Watch majú od začiatku optický snímač na meranie tepovej frekvencie. Novo vie upozorňovať na nízky tep, keď nie ste aktívny a tep na viac ako 10 minút klesne pod určitú hranicu. Môže ísť o príznak bradykardie, nebezpečného spomalenia tepu, keď srdce nerozvádza po tele dostatok okysličenej krvi. Hodinky ihneď odošlú SOS správu na predvolené kontakty.
Značka Apple

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 MU7J2HC/A 0
Interný sklad 8 MU7J2HC/A 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu MU7J2HC/A 1
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,