CAMRY CR 7926, Mobilná klimatizácia 3v1

Camry | Klimatizácie | Kód: CR 7926

Mobilná klimatizácia Camry CR 7926 má nielen funkcie ventilátora a chladenia, ale aj funkciu odvlhčovania (19,2 l za deň), čo z nej robí veľmi užitočné zariadenie pre každé ročné obdobie. Klimatizácia môže úspešne pracovať v rôznych druhoch priestorov: bytových, obchodných, výstavných alebo skladovacích. Osobitnú pozornosť si zaslúži rozsah nastavenia teploty od 15 do 31 stupňov. Vďaka tomu rýchlo nastavíte požadovanú teplotu v spálni, obývacej izbe alebo kancelárii. LED displej umožňuje pohodlné ovládanie činnosti klimatizácie.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
224,64 €
187,20 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 225 bodov.

Multifunkčný pomocník

Mobilná klimatizácia Camry CR 7926 má nielen funkcie ventilátora a chladenia, ale aj funkciu odvlhčovania (19,2 l za deň), čo z nej robí veľmi užitočné zariadenie pre každé ročné obdobie. Pre pohodlie používateľov je klimatizácia vybavená diaľkovým ovládaním a časovačom, ktorý umožňuje automatické zapínanie a vypínanie v danom čase.

 

Rozsah nastavenia teploty

Osobitnú pozornosť si zaslúži rozsah nastavenia teploty od 15 do 31 stupňov. Vďaka tomu rýchlo nastavíte požadovanú teplotu v spálni, obývacej izbe alebo kancelárii. Chladiaca kapacita nameraná v BTU je 7000 a vo wattoch 2000. Takýto výkon zaručuje, že už po niekoľkých minútach budete cítiť zmenu teploty v prostredí. Chladiaca plocha je navyše asi 25 metrov štvorcových - žiadna obývacia izba teda nebude problémom! Malé rozmery a štýlový dizajn nebudú prekážkou pre uloženie prístroja v zornom poli.

 

Doplnky klimatizácie

LED displej umožňuje pohodlné ovládanie činnosti klimatizácie. Pohodlné rukoväte po stranách a malé kolieska v spodnej časti uľahčujú nastavenie a presun klimatizácie bez akejkoľvek námahy alebo zničenia povrchu podlahy.

 

Základné parametre

Chladiaci výkon: 7000 BTU/hod

Chladiaci výkon: 2000 W

Príkon (chladenie): 750 W

3 režimy prevádzky: chladenie, ventilátor, odvlhčovanie

Teplotný rozsah 15-31 °C

2 rýchlosti ventilátora

Prietok vzduchu: 220 m3/hod

Odvlhčovací výkon: 19,2 l/deň

Energetická trieda: A

Časovač: 1-24 hodín

LED displej

Chladivo: R290, 135g

Diaľkové ovládanie s batériou CR2025 v balení

Značka Camry

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť vybavenia, rýchlosť dopravy. Nie je čo dodať .Super

Overený zákazník,

Super, rýchle dodanie. Objednany tovar nakoniec nebol na sklade. Po dohode mi bol ponuknutý iný tovar (alternatíva) a už po vyskúšaní môžem povedať že to bola…

Overený zákazník,

Výborný a promptný obchod.

Overený zákazník,