CONCEPT PROFI SO3000 Sušička ovocia

Concept | Sušičky ovocia | Kód: SO3000 PROFI

Sušička ovocia, veľkokapacitná, na ovocie, huby a mäso, Concept PROFI s príkonom 1000W a nerezovými sušiacimi sitami; 2 ventilátory; digitálny časovač 1 - 99h

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
243,36 €
202,80 € bez DPH

Fantázii sa medze nekladú

Sušenie je jednou z najšetrnejších metód spracovania úrody. Ovocie, zelenina, huby aj bylinky si vďaka nej zachovávajú vysoký obsah vitamínov a minerálov. Sušička Vám pomôže uskladniť úrodu aj vo väčšom objeme. Vašej fantázii sa medze nekladú. SO3000 hravo zvládne usušiť aj cestoviny, kvetiny, mäso, a je možné ju použiť aj na výrobu chutných maškŕt pre domácich miláčikov.

 

Rýchlosť

Sušička ovocia SO3000 Vás milo prekvapí svojou rýchlosťou. Potraviny sú usušené až o 30% rýchlejšie ako v ostatných sušičkách. To všetko vďaka rovnomernému rozloženiu tepla s príkonom 1 000 W.

 

Praktická údržba

Už Vás nebude prechádzať chuť na chutné, zdravé plátky z jabĺk, sliviek či hrušiek, kvôli nepohodlnému a zdĺhavému umývaniu sušiacich plat. Súčasťou príslušenstva je 6 nerezových sušiacich plát, ktoré môžete umývať v umývačke.

 

Nerezové pláty

Hlavnou prednosťou nerezových plát je vyššia odolnosť oproti plastovým plátom. Jednou z ďalších výhod je to, že sa nahrievajú a tým urýchľujú proces sušenia. Výsuvné pláta Vám uľahčia kontrolu usušených potravín. Jednoducho plát vysuniete ako zásuvku v skrini a nemusíte celú sušičku rozoberať, aby ste skontrolovali aj spodný plát.

 

Regulácia času a teploty

Na prehľadnom LED displeji si sami nastavíte ako dlho a na koľko stupňov chcete sušiť. Teplotu môžete pohodlne regulovať v rozmedzí od 35°C do 70°C. Digitálny časovač je možné nastaviť až na 99 hodín.

 

Základné parametre

Plynulá regulácia nastavenia teploty sušenia: 35 - 70 °C

Dva ventilátory pre rovnomerné sušenie

6 nerezových plát

Digitálny časovač 1 - 99 hodín

LED displej

Rozmer plátu: 34 x 38,5 cm

Poistka proti prehriatiu

Príslušenstvo: 6 nerezových plát

Príkon: 1 000 W

Napätie: 220 - 240 V 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.