Domestos WC čistiaci gél 750ml - Oceán

Dostupnosť
Na objednávku
termín dodania vám upresníme telefonicky
3,09 €
2,57 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 3 bodov.
Merná jednotka: ks (ks)
Gélový dezinfekčný prípravok na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Gélový dezinfekčný prípravok na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Vďaka jedinečnému zloženiu sa udrží na povrchu dlhšie, aby odstránil všetok vodný kameň a likvidoval mikroorganizmy (baktérie, kvasinky, plesne, bakteriálne spóry a vírusy) žijúce v ňom. Udrží sa a pôsobí na zvislom povrchu, dokonca aj pod vodnou hladinou. Objem 750 ml.

Dezinfekčná látka: kyselina chlorovodíková 8g/100g, Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Katiónové povrchovo aktívne látky, Parfum.

Dodržiavanie predpisov
NEBEZPEČENSTVO: UMYTE RUKY A EXPONOVANÚ POKOŽKU pred konzumáciou jedla a po použití prípravku. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. ZABRÁŇTE KONTAMINÁCII POTRAVÍN, NÁDOB NA POTRAVINY ALEBO POVRCHOV PRICHÁDZAJÚCICH DO KONTAKTU S POTRAVINAMI. Pri používaní nejedzte a nepite. Nemiešajte s bieliacimi alebo inými čistiacimi prípravkami, môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór) alebo teplo. Ak potrebujte lekársku pomoc, ukážte tento obal alebo označenie. Zabráňte kontaktu prípravku s akýmikoľvek inými povrchmi ako je toaletná misa.NEBEZPEČENSTVODOMESTOS NA VODNÝ KAMEŇ V TOALETE BLUE. Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívna pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnom balení. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou]. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Uchovávajte uzamknuté.Obsahuje: kyselina chlorovodíková, kyselina amidosírová, (Z)-oktadec-9-enylamín, etoxylovaný 2EO.Číslo autorizácie: SK17-MRP-024-01-003.

Návod na použitie
Aplikujte neriedený prípravok (približne 70 ml) tak, aby ste pokryli celý vnútorný povrch záchodovej misy, vrátane horného okraja toalety. Nechajte 30 minút pôsobiť, aby ste zničili vodný kameň a baktérie. V prípade potreby použite záchodovú kefu. Na odstránenie odolnejších nečistôt použitie opakujte. Používajte len na dezinfekciu vnútorného povrchu záchodovej misy, vždy aplikujte neriedený prípravok.Neriedený - intenzívna dezinfekcia: Záchodové misy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechajte pôsobiť 30 minút na likvidáciu baktérií, húb, vírusov a spór. Pre optimálnu dlhodobú ochranu pred vodným kameňom a mikroorganizmami, používajte prípravok aspoň raz do dňa. Odtoky v kuchyni a kúpeľni: pre dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte pôsobiť 30 minút, potom dôkladne opláchnite. Umývadlá: nalejte do odtoku a prepadu a nechajte 30 minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite.Riedený - dezinfekcia: Podlahy a pracovn

Značka DOMESTOS
Množstvo v balení 1 KS
Objem 750 ml
Použitie na vodný kameň
Značka Domestos
Vôňa oceán

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

pružne vybavenie

Overený zákazník,

Veľmi seriózny, spoľahlivý obchod, zamestnanci sú ochotní, na otázky vedia odpovedať zrozumiteľne a kvalifikovane, odporúčam na 100%

Overený zákazník,

Spolahlivy eshop. Ako jeden z mala mal pozadovany tovar dostupny a este k tomu za dobru cenu.

Overený zákazník,