ER-GB96-K503 strihač brady PANASONIC

Panasonic | Zastrihávače | Kód: 41013522

Zastrihávač fúzov.

Dostupnosť
Dočasne vypredané
termín doručenia vám upresníme telefonicky
102,63 €
85,52 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 103 bodov.

Zastrihávač brady ER-GB96 s vysokootáčkovým motorom napájaným jednosmerným prúdom strihá chĺpky akejkoľvek dĺžky od 0,5 do 30 mm.

Dodáva sa s presným nástavcom na zreteľné tvarovanie. Vďaka nemu vždy máte úplnú kontrolu nad svojím štýlom.
Hladké strihanie na dosiahnutie štýlovej brady
Jednosmerný motor s vysokým točivým momentom Vybavený výkonným motorom na hladké strihanie, a to aj tvrdej a hustej brady. Umožňuje pohodlné zastrihávanie dlhej, hustej brady, ktorá sa dá jednoducho oholiť bežnými čepeľami.
Hladké strihanie na dosiahnutie štýlovej brady
Čepeľový systém sa vyznačuje širokým rozstupom medzi čepeľami, aby bolo možné zachytiť viac chĺpkov jedným záberom. Tým sa účinne zachytia aj dlhé a husté chĺpky v oblasti strihania. *¹ V porovnaní s ER-GB40.
30 mm nadstavec na jednoduchú úpravu dlhej brady
Rovnomerné zastrihnutie dlhej brady je náročné. Hrebeňová časť tohto nadstavca prechádza po brade a uhladzuje chĺpky, aby bolo možné jej zastrihnutie v rovnakej dĺžke. Aj keď ste len začiatočník, teraz si môžete tvarovať atraktívnu dlhú bradu.
Viacnásobné nastavenia dĺžky zastrihnutia
Prepínanie medzi troma nadstavcami umožňuje nastaviť dĺžku strihania od 0,5 do 30 mm v 58 krokoch po 0,5 mm. Tieto hrebeňové nadstavce poskytujú širokú škálu možností úpravy. *¹ Strihanie do 0,5 mm je možné bez použitia nadstavca. Nastavenie do 10,5 mm a 20,5 mm nie je možné. Prepínanie medzi troma nadstavcami umožňuje nastaviť dĺžku strihania od 0,5 do 30 mm v 58 krokoch po 0,5 mm. Tieto hrebeňové nadstavce poskytujú širokú škálu možností úpravy. *¹ Strihanie do 0,5 mm je možné bez použitia nadstavca. Nastavenie do 10,5 mm a 20,5 mm nie je možné.
Precízne tvarovanie
5 mm široký nadstavec na precízne strihanie je ideálny na zastrihávanie náročných oblastí, ako je oblasť pod spodnou perou alebo fúzy. Navyše je vybavený prepínacím tlačidlom, ktoré umožňuje použitie na oboch stranách tváre.
Hladká úprava s novými čepeľami so širším hrotom
Čepele majú širšie hroty, ktoré zachytia aj ležiace alebo zvlnené chĺpky. Po zastrihnutí je vaša brada súmerná a bez nerovností. Nová čepeľ: Hroty čepele sú širšie, takže sa dotýkajú viacerých chĺpkov naraz a zachytávajú aj ležiace alebo zvlnené chĺpky. Bežná čepeľ: Hroty čepele sú úzke, takže chĺpky, ktorých sa dotknú, vykĺznu, a je preto ťažké zachytiť ležiace chĺpky.
Rýchle nastavenie
Prepínanie medzi troma nadstavcami umožňuje nastaviť dĺžku strihania od 0,5 do 30 mm v 58 krokoch po 0,5 mm. * Strihanie do 0,5 mm je možné bez použitia nadstavca. Nastavenie do 10,5 mm a 20,5 mm nie je možné.
Ostré čepele
Odolné čepele z nehrdzavejúcej ocele s ostrým ostrím umožňujú presné strihanie. Ostré strihacie ostria rýchlo odstrihnú aj hrubé a tvrdé vlasy.
Umývateľný
Vodotesná konštrukcia pre jednoduchú a hygienickú údržbu. * Pred umývaním odmontujte časť s vonkajšou planžetou a zapnite holiaci strojček. Vibrácie pomôžu vytriasť zachytené nečistoty.

Značka Panasonic

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť vybavenia, rýchlosť dopravy. Nie je čo dodať .Super

Overený zákazník,

Super, rýchle dodanie. Objednany tovar nakoniec nebol na sklade. Po dohode mi bol ponuknutý iný tovar (alternatíva) a už po vyskúšaní môžem povedať že to bola…

Overený zákazník,

Výborný a promptný obchod.

Overený zákazník,