ES-LV9Q-S803 hol. strojček PANASONIC

Panasonic | Holiace strojčeky | Kód: 41010902

Pánsky holiaci strojček.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
337,91 €
281,59 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 338 bodov.

ES-LV9Q ES-LV9Q.
Predstavujeme ES-LV9Q, holiaci strojček novej generácie s hlavou Multi-flex 5D, japonskou technológiou s 5 čepieľkami a lineárnym motorom. Dodáva sa s pokročilou čistiacou stanicou.
Hlava Multi-Flex 5D
Novovyvinutý mechanizmus pruženia zlepšuje pohyb hlavy v režime 5D. Pohyb flexibilnej hlavy umožňuje presnejšie sledovanie obrysov tváre. Vďaka väčšej priľnavosti je oholenie hladšie. Novovyvinutý mechanizmus pruženia zlepšuje pohyb hlavy v režime 5D. Pohyb flexibilnej hlavy umožňuje presnejšie sledovanie obrysov tváre. Vďaka väčšej priľnavosti je oholenie hladšie.
5-čepeľový strihací systém s plynulým posuvným systémom
Tri rôzne vzory planžiet spolu zachytávajú a holia aj tie časti brady, ktoré bývajú problematické. Zastrihávacia planžeta Zaisťuje lepšie zastrihávanie dlhých chĺpkov. Planžeta na rýchle nadvihnutie Naopak skosený okraj zachytáva a holí aj ležiace chĺpky na spodnej časti brady. Dokončovacia planžeta Vonkajšie planžety zachytávajú a holia aj nepoddajné fúzy, aby bolo oholenie dôkladné. Plynulý jazdec Valček plynulého jazdca pomáha pri otáčaní holiacej hlavy a posúvaní do strán, aby sa kĺzala po pokožke a znižovalo sa trenie.
Nano brúsené vnútorné čepele pod uhlom 30˚
Ostrie vnútorných planžiet v ostrom uhle 30° umožňuje neuveriteľne dôkladné oholenie. Planžety poháňa vysokootáčkový motor, takže jemne holia aj tie najmenej poddajné brady. Ostrie vnútorných planžiet v ostrom uhle 30° umožňuje neuveriteľne dôkladné oholenie. Planžety poháňa vysokootáčkový motor, takže jemne holia aj tie najmenej poddajné brady.
Ultra rýchly lineárny motor so 14 000 otáčkami za minútu na plynulé strihanie
Lineárny motor spoločnosti Panasonic so 14 000 otáčkami za minútu zaisťuje vždy hladké a čisté oholenie a je navrhnutý tak, aby holiaci strojček nestratil výkon a zachytil všetky chĺpky, a to aj pri holení hustých brád.
Holiaci senzor zisťuje hustotu brady a reguluje výkon pri holení
1. Hustá brada: výkonný pohyb Pri holení oblastí s hustou bradou alebo tvrdými fúzmi sa zvýšia otáčky motora, aby sa zaručilo výkonné holenie bez straty výkonu. 2. Redšia brada: plynulý pohyb Pri holení oblastí s redšou bradou alebo mäkkými fúzmi sa výkon zníži, aby sa zaručilo jemné holenie, ktoré nedráždi pokožku.
Prispôsobivé oblúkovité čepieľky
Oblúkovité vonkajšie planžety priliehajú rovnomerne k pokožke dokonca aj pod bradou a umožňujú dôkladné oholenie celej plochy.
Výsuvný zastrihávač
Výsuvný zastrihávač umožňuje rýchle predbežné holenie a precízne zastrihávanie.
Indikátor Multi-LED
Umývateľný
Vodeodolná konštrukcia dovoľuje opláchnuť holiaci strojček pod tečúcou vodou, čo umožňuje jednoduchú a hygienickú údržbu.
Holenie namokro/nasucho
Užívajte si pohodlie používania nasucho alebo používajte s penou alebo gélom na jemné zamatovo hladké oholenie.Automatická čistiaca stanica
Holiaci strojček je dôkladne očistený od zvyškov brady a kožného tuku, ktoré sa ťažko odstraňujú vodou, aby čepele ostali dlhšie ostré.Odkaz kvality, tradícia inovácií
Rozvíjaním japonského umenia výroby výnimočne ostrých a odolných mečov spoločnosť Panasonic využila najmodernejšiu technológiu na vývoj čepieľok vynikajúcej kvality. Japonské výrobné techniky sa používajú iba na čepieľky holiacich strojčekov od spoločnosti Panasonic. Rozvíjaním japonského umenia výroby výnimočne ostrých a odolných mečov spoločnosť Panasonic využila najmodernejšiu technológiu na vývoj čepieľok vynikajúcej kvality. Japonské výrobné techniky sa používajú iba na čepieľky holiacich strojčekov od spoločnosti Panasonic.

Značka Panasonic

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť vybavenia, rýchlosť dopravy. Nie je čo dodať .Super

Overený zákazník,

Super, rýchle dodanie. Objednany tovar nakoniec nebol na sklade. Po dohode mi bol ponuknutý iný tovar (alternatíva) a už po vyskúšaní môžem povedať že to bola…

Overený zákazník,

Výborný a promptný obchod.

Overený zákazník,