fóliovník 1,8x1,2 m - 25 mm - 70208EU

SHELTERLOGIC | Fóliovníky | Kód: LG1692
Best seller Akcia -25%

Prémiový fóliovník, š 180 x d 120 x v 183 cm, zastavaná plocha 2,16 m2.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
Pôvodná cena
118,00 €
Ušetríte
29,50 € (25%)
88,50 €
73,75 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 74 bodov.

Výrobca - ShelterLogic Corp., USA

Prémiový plachtový fóliovník. Ideálne riešenie pre predpestovanie sadeníc alebo predĺženie pestovacej sezóny na záhrade.

Ide o špičkový produkt americkej spoločnosti ShelterLogic, ktorá patrí medzi renomované výrobce plachtových prístreškov na svetových trhoch.

Fóliovník disponuje dvoma dôležitými výhodami:

  1. Masívna konštrukcia z oceľových rúrok s priemerom 25 mm s povrchovou úpravou práškovým nástrekom v prémiové kvalite, ktorá odoláva korózii. Konšktrukcia je svojou robustnosťou neporovnateľná s bežnou extrémne lacnou ázijskou produkciou, ktorá zahltila slovenský trh.
  2. Špeciálna pestovateľská trojvrstvová priesvitná tkanina / PE fólia (hmotnosť 155 g/m²) sa vyznačuje úplne výnimočným prestupom optimálneho množstva UV žiarenia tak potrebného pre pestovanie zeleniny. Štruktúra fólie rovnomerne rozptyľuje spektrum slnečného žiarenia do celej plochy skleníka. Súčasne funguje ako dobrá tepelná bariéra chrániaca rastliny pred ranným chladom a zároveň v poludňajších hodinách zabraňuje prehriatiu.Spoje plachty sú vodotesné. Zipsom uzatvárateľný vstupný otvor.Jednoduchá montáž. Otvory na prednej a zadnej stene zaisťujú pohodlné vetranie. Súčasťou balenia sú kotviace skrutky pre správne ukotvenie.

Zostavenie fóliovníka  zaberie zhruba 1,5 hod, následná manipulácia s fóliovníkom je jednoduchá, zvládnu ju dvaja ľudia.

Krátký popis:

  • vonkajšie rozmery fóliovníka  š 180 x d 120 x v 183 cm
  • vstupný otvor rozmery š 102 x v 157 cm
  • polyethylénová plachta

Životnosť plachty ShelterLogic
Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 155g/m². Samozrejmosťou je čiastočná obojstranná UV ochrana, ktorá chráni plachtu pred škodlivým vplyvom slnečného žiarenia. Kvalitná tkanina znižuje riziko pretrhnutia, vyznačuje sa vysokou pevnosťou, je teplotne stabilná. Životnosť plachty Shelterlogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť aj výrazne dlhšia, ale aj kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia (vo veľmi slnečných oblastiach je životnosť plachty trochu kratšia ako v oblastiach s malým alebo priemerným množstvom slnečného svitu), miestne poveternostné podmienky (predovšetkým rýchlosť vetra), úroveň znečistenia ovzdušia (exhaláty z áut, spaľovní, vplyv poľnohospodárskych a priemyselných objektov, množstvo prachu vo vzduchu, všeobecná úroveň kyslosti dažďov v danej oblasti, a pod.). Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénové plachty zásadným spôsobom skrátiť. Údaje o životnosti platí samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na skleník pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík s rozmermi  130 x 25 x 16 cm a váhou 14 kg.


Súbory

Značka SHELTERLOGIC
Farba biela
Hmotnosť 14kg
Šírka (vonkajšia) 1,8m
Dĺžka (vonkajšia) 1,2m
Výška (vonkajšia) 1,83m
Materiál konštrukcie oceľové trubky - priemer 25 mm
Výrobca SHELTERLOGIC
Kategória Plachtové skleníky
Zastavaná plocha 2,16m2
Dvere rolovacia plachta
Šírka dverí 1,02m
Výška dverí 1,57m

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

Veľmi ochotný, objednala som si stoličku na osobný odber, ktorú mi následne aj doniesli k autu a naložili. Takze super, ďakujem ešte raz :)

Overený zákazník,

Rýchlosť

Overený zákazník,