GARMIN HRM-Dual pulzomer

Garmin | Príslušenstvo | Kód: 010-12883-00

Nová generácia najpredávanejšieho pulzomera HRM-Premium prináša viacero vylepšení a rozšírenú použiteľnosť. Vyhotovenie hrudného pásu (expanzná časť) poskytuje vysoký komfort pri nosení vďaka elastickému popruhu, ktorý je nastaviteľný pre obvod od 63,5cm do 132cm. Použitý materiál je jemný na dotyk a pružný pre spoľahlivú aplikáciu.

Dostupnosť
Na objednávku
termín dodania vám upresníme telefonicky
64,77 €
53,98 € bez DPH

Pulzomer hrudný pás zabezpečí presné a spoľahlivé merania aktuálnej srdcovej frekvencie bez ohľadu či práve bežíte, bicyklujete, bežkujete alebo jednoducho stacionárne trénujete (fitness). S hrudným pásom budete mať vždy k dispozícií presné hodnoty srdcového tepu (bpm) + zóny tepu (medzi zónou 1 až 5) - podľa typu prístroja.

 

Nastavením cieľovej zóny tepu kompatibilný prístroj upozorní na prekročenie stanovených hodnôt rozsahu zóny (zvukový signál/vibračné upozornenie, Vďaka jednoduchej konštrukcií a odnímateľnému snímaču bude starostlivosť o pulzomer hračkou pre každého.

 

Vodotesnosť IPX7  Precízne a odolné vyhotovenie pulzomera pre tréning indoor aj outdoor s vodotesnosťou 1 ATM (IPX 7) - pre použitie aj v nepriaznivom počasí - dážď, sneh, blato nie sú nijakou prekážkou. Pulzomer však nie je určený pre plávanie - na tento účel máme v ponuke špecializované pulzomery HRM-Swim & HRM-Tri.

ANT+  Štandarná podpora bezdrôtovej technológie ANT+ pre pripojenie pulzomera ku kompatibilnému zariadeniu Garmin

 

Bluetooth new         NOVINKA: Bluetooth integrované rozhranie pre pripojenie a použitie pulzomera HRM-Dual aj napríklad s iným Bluetooth kompatibilným zariadením tretích strán alebo smartfónmi a ich športovými aplikáciami ako ZWIFT a pod.

 

Základné parametre

Akumulátor - typ:    1 x vymeniteľná CR2032

Akumulátor - výdrž:           Až do 3,5 roka (v závislosti od používania)

Rozmery zariadenia, ŠxVxH:         62 x 34 x 11 mm

Hmotnosť zariadenia:         54.4g

Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky): Expanzný hrudný pás nastaviteľný na obvod od 63,5cm do 132cm

 

Obsah balenia

Hrudný pás (expanzná časť)

snímač srdcovej frekvenice (odnímateľný)

batéria (CR2032)

dokumentácia

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.