GARMIN Smart hodinky Vívomove HR Sport RG/Bl S/M

Štýlové hybridné smart hodiny v nadčasovom dizajne sa stanú luxusným doplnkom vášho outfitu a naviac vás udržia v pohybe. Na diskrétnom kryštalickom dotykovom displeji sa zobrazia smart funkcie a analógové ručičky ukazujú presný čas a dynamicky sa pohnú preč, ak si pozeráte správy, tep a iné informácie na dotykovom displeji. Veľkosť S/M: dĺžka remienka: 122 - 189 mm

Predaj skončil

Vívomove HR je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje o svojom pokroku do aplikácie Garmin Connect.

Vivofit - Spánok       vívomove HR monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect Mobile.

 

Vivofit - Kalórie       Po synchronizovaní údajov do aplikácie priamo na svojom smrartfóneGarmin Connect Mobile sa zobrazí údaj o spálených kalóriach počas dňa. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.

 

vívosmart HR - pulzomer  Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém.

 

Základné parametre

Akumulátor - typ:    nabíjateľný lítiovo-iónový

Akumulátor - výdrž:           až do 5 dní v režime smart hodín, až do 2 týždňov v režime klasických hodín

Rozmery zariadenia, ŠxVxH:         43 x 43 x 11,6 mm, dĺžka remienka: 122 - 189 mm

Displej - veľkosť, ŠxV:        9,6 x 19,2 mm

Displej - rozlíšenie, ŠxV:     64 x 128 pixelov

Displej - typ: OLED dotykový

Hmotnosť zariadenia:         40,8 g

Akcelerometer:        Áno

Vodotesnosť: Áno (5 ATM)

GPS prijímač:          Nie

Snímač srdcovej frekvencie:         Áno, na zápästí

Garmin Connect kompatibilita:       Áno

Auto Lap (začne okruh po urč. vzial.):      Áno

Barometrický výškomer:    Áno

Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):    Áno

Prepojenie:    Bluetooth Smart/ ANT+

Značka Garmin

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Cena

Overený zákazník,

Rychle dorucenie tovaru, dobra cena.

Overený zákazník,

Tovar skladom a odoslaný obratom

Overený zákazník,