Gigaset A415 analogovy telefom

Bezdrôtový domáci telefón, technológia ECO DECT. Funkcia: hlasitý odposluch, CLIP, podsvietený kontrastný displej (1.8 "), telefónny zoznam až na 100 záznamov, programovateľné klávesy rýchlej voľby (klávesy 2-9), slovenské menu, zoznam posledných 25 zmeškaných hovorov s číslom / menom a časom, budík, hlasitosť v piatich stupňoch, podpora vlastných melódií a denný / nočný režim vrátane záznamníka (20 minút hovoru).

Predaj skončil

Gigaset A415 analógový telefón

 

Bezšnúrový telefón Gigaset A415 bol navrhnutý pre váš komfort. Užite si vynikajúcu čitateľnosť - aj za nepriaznivých svetelných podmienok - vďaka podsvietenému 1,8" displeju s dobrým kontrastom. Zeleno podsvietená klávesa odoslať ( a handsfree ) uľahčuje volanie a dedikovaná červená LED ukazuje, či máte odkazy.

U každodenných hovorov je prioritou jednoduché ovládanie. Zoznámte sa s prístrojom Gigaset A415 - moderným, super komfortným bezšnúrový telefónom. Užite si ľahké čítanie a navigáciu na priestrannom čiernobielom displeji. Do praktického adresára si uložte až 100 mien a čísel. Potom si môžete užívať dlhých konverzácií v perfektnej kvalite zvuku.

Energeticky účinné napájanie znamená, že je Gigaset A415 šetrnejšie k životnému prostrediu a vašej peňaženke. Ako všetky bezšnúrové telefóny Gigaset aj tento model variabilne znižuje vysielací výkon medzi slúchadlom a základňou v závislosti na ich vzájomnej vzdialenosti. Vysielací výkon základne Gigaset A415 môžete tiež znížiť o 80% jednoducho zvoľte režim ECO. Režim ECO Plus bez radiácie navyše vypne vysielací výkon zakaždým, keď je telefón v nečinnosti.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Adresár až na 100 mien a čísel

Programovateľné klávesy rýchlej voľby (klávesy 2-9)

Režim deň & noc stlmí zvonenie slúchadla

Stíšenie anonymných hovorov

Zoznamy hovorov až s 25 zmeškané hovory s Caller ID a časom

Voliteľné vyzváňacie tóny (5 hlasitosťou, stíšenie a crescendo)

Budík s voľbou zvonenie a funkciou opakovaného budenia

Značka Gigaset

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie tovaru.

Overený zákazník,

veľmi výhodné pre zákazníka

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Rýchlosť dodania

Overený zákazník,