Gril G21 BBQ big

Veľký záhradný gril G21 BBQ big s udiarňou obsahuje dve ohniská a grilovacie plochy. Je vyrobený z oceľového plechu, ktorý je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou. Má inteligentný systém regulácie vzduchu a praktický vstavaný teplomer.

Predaj skončil
Kúpte si záhradný gril G21 BBQ big a získajte tak nevyhnutného spoločníka pre letné grilovačky a garden party.

Značkový gril G21 BBQ big s udiarňou sa dostal medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie záhradné grily na drevené uhlie nielen v Európe, ale aj v USA.

Ozdoba každej záhrady či terasy

Tento veľmi obľúbený záhradný gril s udiarňou sa stane okrasou vašej záhrady alebo terasy. Vďaka svojmu tvaru je známy tiež pod názvom "Lokomotíva". Je ideálny pre grilovanie, údenie, pečenie, pomalé varenie, ale aj udržiavanie teploty.

Kulinárske špeciality, neopakovateľná chuť i pečenie chleba


S týmto grilom sa stanete kráľom letných garden party, pretože s ním dokážete pripraviť vynikajúce kulinárske špeciality, ktoré na bežnom grile nedokážete. Výnimkou nebudú len špeciality pripravené klasickým grilovaním, u mäsa docielite neopakovateľnej chuti vďaka možnosti údenie ako studeným, tak teplým dymom. Môžete v ňom dokonca upiecť chleba alebo všetkými milovanie pizzu.

Dve grilovacie plochy

Veľký záhradný gril s udiarňou má dve ohniska a grilovacie plochy. To znamená, že môžete pripravovať pokrmy v rôznej intenzite žiary súčasne. K jeho roztopeniu použite drevené uhlie, drevo alebo brikety. Pre dokonalý zážitok z údenie odporúčame použiť tvrdé drevo, napr. z duba, buka alebo brezy. Na záver použite drevené piliny alebo hobliny z tvrdého dreva, ideálne slivky, jablone alebo hrušky.Jednoduchá umývateľnosť


Záhradné grily G21 BBQ big sú vyrobené z oceľového plechu, ktorý je ošetrený čiernou ohňovzdornou farbou. Silikónová vrstva na plechu výrazne zlepšuje jeho ľahkú umývateľnosť.

Chytrý systém regulácie vzduchu


Gril má inteligentný a dômyselne riešený systém regulácie vzduchu a praktický vstavaný teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovania, ktorý je zabudovaný vo veku grilu. Dymovod so vstavaným krytom slúžia ako prívera vzduchu, a zároveň ochrana pred dažďom.

Drevené rukoväte proti popáleniu

Na grile sa nachádzajú drevené rukoväte, ktoré sa nezahrejú a obmedzujú možnosť popálenia, gril tak môžete ľahko a bezpečne otvárať.
Konštrukcia grilu umožňuje aj využitie len jednej časti grilu, napríklad jedného ohniska. Toho môžete využiť napríklad pri grilovaní pre menší počet ľudí.
Kolieska pre ľahkú manipuláciu zaistia, že gril ľahko a rýchlo posuniete bez zbytočnej námahy, kam budete potrebovať.
Pod grilom sa nachádza odkladacia mriežka, ktorú využite napríklad pre odloženie grilovacieho náradia alebo na umiestnenie dreva.

Vlastnosti:


Materiál: oceľový plech
Počet plôch pre grilovanie: 2
Regulácia vzduchu
Vstavaný teplomer
Drevené rukoväte
Odkladacia mriežka
Posuvné kolieska

Parametre:

Rozmery (Š x V x H): 126 x 138 x 72 cm
Hrúbka plechu: 1 mm
Grilovacia plocha: 2 360 cm2
Rozmery hlavnej grilovacej plochy (Š x H): 59 x 40 cm
Rozmery vedľajšej grilovacej plochy (Š x H): 35 x 31 cm
Hmotnosť balenia: 34 kg
Hmotnosť: 32 kg
Možnosti použitia:

Grilovanie
Údenie studeným aj teplým dymom
Doúdenie
Pečenie (chlieb, pizza)
Varenie a ohrievanie
Udržiavanie teploty

Obsah balenia:

Gril BBQ big
Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 6390302 0
Interný sklad 8 6390302 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu 6390302 7
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,