Grilovacie náradie G21 sada 3 ks, hliníkový kufr

G21 | Príslušentvo ku grilom | Kód: 635391

Grilovacie náradie G21, súčasťou sady je obracačka, vidlička a kliešte s dĺžkou 34 cm. Pre ľahké prenášanie a skladovanie je náradie uložené do praktického hliníkového kufra.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
15,29 €
12,74 € bez DPH
Grilovacia náradie G21 je nepostrádateľnou výbavou každého záhradného šéfkuchára. K pohodovému letu s rodinou a priateľmi neodmysliteľne patrí slnko, voda, osviežujúce drinky a vôňa grilovaných delikates, ktoré sa linou vašej záhradou. Pre pravú radosť z grilovania je náradie na gril G21 jasnou voľbou číslo jedna.

Sada obsahuje kompletné nástroje pre grilovanie bez ťažkostí. Súčasťou sady je obracačka, vidlička a kliešte s dĺžkou 34 cm. Pre ľahké prenášanie a skladovanie je náradie uložené do praktického hliníkového kufra .

Myslíme aj na váš pitný režim, z toho dôvodu sme všetky nástroje prispôsobili tak, aby sa dali použiť jednou rukou a v druhej ste mohli po celý čas grilovania pohodlne držať pohár vychladeného piva.

Zaobstarajte si náradie na grilovanie G21 a ponúknite vašim hosťom chutné grilované mäso, syry alebo zeleninu po celú grilovacie sezónu.

Špecifikácie:

Dĺžka náradia: 34 cm
Materiál: kov

Obsah balenia:

Obracačka
Vidlička
Kliešte
Hliníkový kufor
Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.