Grilovacie náradie G21 sada 6 ks v závesnom vrecku

G21 | Príslušentvo ku grilom | Kód: 635399

Grilovacie náradie G21 je uložené do praktického textilného vrecká, ktoré môžete zavesiť v blízkosti grilu, alebo ju rovno použiť ako grilovaciu zásteru. Nájdete tu kliešte, obracačku, vidličku na dlhej rukoväti, koreničku, soľničku aj kuchársku rukavicu.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
13,32 €
11,10 € bez DPH
Ku kvalitnému grilovaniu je potrebné kvalitné grilovacie náradie. A práve také náradie získate kúpou grilovacieho setu G21. Náradie je uložené do praktického textilného vrecka, ktoré môžete zavesiť v blízkosti grilu, alebo ju rovno použiť ako grilovaciu zásteru.

Vo vrecku / zástere je všetko potrebné pre správnu grilovaciu párty. Nájdete tu kliešte, obracačku, vidličku na dlhej rukoväti, koreničku, soľničku a dokonca aj kuchársku rukavicu. Proste všetko pre prípravu chutných grilovaných pokrmov, na ktoré budete spomínať potom ešte dlho.

TIP:
Skutočnosť, že môžete kapsu použiť aj ako zásteru, má jednu veľkú výhodu. Všetko potrebné pre grilovanie si môžete nosiť stále pri sebe, ale napriek tomu vám zostanú voľné ruky na pohár vychladeného piva. Služba pri grile nemusí vždy znamenať ošemetný pitný režim.

Špecifikácie:


Materiál náradia: nerezová oceľ, drevo
Materiál vrecka: textil
Závesná zástera

Rozmery: 40 x 60 x 4 cm
Rozmery balenia: 15 x 46 x 15 cm
Hmotnosť: 0,9 kg
Hmotnosť balenia: 1 kg

Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.