GUZZANTI Odšťavovač GZ 020

Odšťavovač 150W, nízkootáčkový závitovkový, 1l nádoba na šťavu, 1l nádoba na dreň, 2x 2-fázové sitko

Predaj skončil

Najnovšia generácia šnekového odšťavovača je založená na revolučnej technológii šnekového lisu na ovocie a zeleninu.Na rozdiel od bežných odšťavovačov, ovocie a zeleninu neodstreďuje, ale pomaly lisuje. Jedná sa novú generáciu odšťavovačov, ktoré zachovávajú v šťave viac vitamínov a antioxidantov. Vychutnajte si čerstvejšiu, chutnejšiu a plnohodnotnejšiu šťavu každý deň.Spracuje tak nielen všetky druhy ovocia a zeleniny, ale napr. aj orechy a bylinky.Tento jedinečný spôsob spracovania, vysoko účinný a súčasne aj maximálne šetrný k spracovávanému ovociu a zelenine umožňuje získať maximum vitamínov, antioxidantov a živín aj prirodzenej chute čerstvého ovocia a zeleniny.Prístroj používa vertikálny šnekový systém pre ľahšie plnenie aj čistenie.

Pomalé odšťavovanie umožňuje získať, v porovnaní s bežným, odstredivým, až o 50% viac šťavy, pri polovičnom čase a pri minimálnom množstve odpadu. Nový spôsob tak nielen dokonalejšie využíva cennú čerstvú zeleninu a ovocie, ale tiež významným spôsobom šetrí energiu potrebnú na ich spracovanie.

 

Odšťavovanie prebieha v dvoch fázach: v prvnej sa šťava získava pomocou drvenia a následne s potom drť stláča, čím sa docieli veľmi vysoký výnos.

 

Pomalé lisovanie prebieha pri veľmi nízkej úrovni hluku, ktorá nepresahuje 60dB.

 

Všetky šupky, jadierka a drť sú priebežne separované do oddelenej nádoby a prístroj tak umožňuje nepretržitú prevádzku, bez nutnosti priebežného čistenia.

 

Základné parametre

Dve 1 l nádoby na šťavu a dreň

Dve dvojfázové lisovacie sitá s rozdielnou veľkosťou otvorov pre tvrdé a mäkké ovocie.

Lepšia chuť ? šnekový systém zaistí intenzívnu arómu a zjednotí chuť zeleniny, ovocia a byliniek

Viac šťavy - na rozdiel od klasických odšťavovačov získa šnekový odšťavovač vďaka šnekovému systému viac zdravej šťavy z lisovaného ovocia a zeleniny a to až o 50% viac šťavy .

Viac vitamínov - vďaka šnekovému systému v šťave zostáva omnoho viac vitamínov, enzýmom a vlákniny. Je to spôsobené tým, že prístroj pracuje na nízkych otáčkach a nezahrieva sa. Teplo totiž ničí cenné vitamíny.

Veľmi ľahká obsluha

Spätný chod pre ľahké čistenie plus vo výbave čistiaca kefka.

Moderný dizajn, ergonomické, tiché, ale súčasne kompaktné prevedenie výrobku ho predurčuje na využitie v každej kuchyni

220~240 V

Model  GZ 020

EAN    5050370102694

Rozmery (V x Š x H) 38 x 28 x 27 cm

Hmotnosť      4,8 kg

Rozmery balenia (V x Š x H)         41 x 40,5 x 28,5 cm

Max. príkon   150 W

 

Značka Guzzanti

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Sušičku pradla ktoru som si zakupila pred tyzdnom spokojnosť vynikajuca odporučam .Sušičku som doteraz použila 6krat ale vyborne pradlo osuši nepokrči perfekna…

Overený zákazník,

100% spokojnosť s obchodom aj s personalom, odporučam

Overený zákazník,

Lacný nákup Rýchle dodanie

Overený zákazník,