LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle

Predaj skončil

LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle, výrobca LEGO. Navoď si atmosféru vzrušenia a strachu v Zábavnom parku na móle v mestečku Heartlake!

  • Priprav sa na celý deň plný dobrodružstva v zábavnom parku na móle v mestečku Heartlake. Choď na kolotoč, ale najprv si skontroluj tašky, aby sa ti z nich nevytratili veci! Predtým, ako pôjde Emma z LEGO® Friends kormidlovať strašidelnú pirátsku loď popri kostlivcoch, netopieroch a strašidelných pavúkoch, odmeraj jej výšku. Krič pred fotoaparátom, keď ťa bude fotografovať Chloe, prezlečená za morskú vílu. Dúfajme, že je dobrá, inak budeš musieť prejsť po mostíku!
  • Obsahuje stánok, kde sa predávajú lístky, a turnikety, cez ktoré môžu kamaráti vchádzať a odchádzať. Je tam stánok s kolesom šťastia, na ktorom si môžu návštevníci zábavného parku skúsiť šťastie. Kolotoč pozostáva z 3 sedadiel, ktoré sa rozostrene točia vo vzduchu vďaka točiacej funkcii. Najväčšou atrakciou je však strašidelná pirátska loď, kde si môžu vaši malí fanúšikovia edície Friends vychutnať strach a vzrušenie, keď prefrčia pirátskym vrakom lode. Keď autíčko prechádza pri jazde v zábavnom parku cez strašidelné látkové fólie, ocitne sa zrazu v svete netopierov, kostier a škorpiónov.
  • Stavebnica zábavného parku obsahuje 5 minibábik: Oliviu, Emmu, Stephanie, Zacka a Chloe, ako aj figúrky delfína, vtáčika a 2 figúrky kostlivcov.

 

Počet dielikov 1251, počet figúrok 5
Pre deti od  8 rokov
Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,