LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle

LEGO | Hračky a hry | Kód: 41375
Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
115,64 €
96,37 € bez DPH

LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle, výrobca LEGO. Navoď si atmosféru vzrušenia a strachu v Zábavnom parku na móle v mestečku Heartlake!

  • Priprav sa na celý deň plný dobrodružstva v zábavnom parku na móle v mestečku Heartlake. Choď na kolotoč, ale najprv si skontroluj tašky, aby sa ti z nich nevytratili veci! Predtým, ako pôjde Emma z LEGO® Friends kormidlovať strašidelnú pirátsku loď popri kostlivcoch, netopieroch a strašidelných pavúkoch, odmeraj jej výšku. Krič pred fotoaparátom, keď ťa bude fotografovať Chloe, prezlečená za morskú vílu. Dúfajme, že je dobrá, inak budeš musieť prejsť po mostíku!
  • Obsahuje stánok, kde sa predávajú lístky, a turnikety, cez ktoré môžu kamaráti vchádzať a odchádzať. Je tam stánok s kolesom šťastia, na ktorom si môžu návštevníci zábavného parku skúsiť šťastie. Kolotoč pozostáva z 3 sedadiel, ktoré sa rozostrene točia vo vzduchu vďaka točiacej funkcii. Najväčšou atrakciou je však strašidelná pirátska loď, kde si môžu vaši malí fanúšikovia edície Friends vychutnať strach a vzrušenie, keď prefrčia pirátskym vrakom lode. Keď autíčko prechádza pri jazde v zábavnom parku cez strašidelné látkové fólie, ocitne sa zrazu v svete netopierov, kostier a škorpiónov.
  • Stavebnica zábavného parku obsahuje 5 minibábik: Oliviu, Emmu, Stephanie, Zacka a Chloe, ako aj figúrky delfína, vtáčika a 2 figúrky kostlivcov.

 

Počet dielikov 1251, počet figúrok 5
Pre deti od  8 rokov
Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.