LEGO® Friends 41376 Misia na záchranu korytnačiek

LEGO | Hračky a hry | Kód: 41376
Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
16,52 €
13,77 € bez DPH

LEGO® Friends 41376 Misia na záchranu korytnačiek, výrobca LEGO. Nechajte svojich malých hrdinov, nech prídu na pomoc korytnačkám, ktoré to práve potrebujú.

  • Pomôž Olivii a Zobovi z edície LEGO® Friends zachrániť korytnačie mláďatá uviaznuté na skalnatom výstupku. Vypusti pri tejto akcii na záchranu korytnačiek štýlové obojživelné vozidlo. Vezmi korytnačky späť na záchrannú kliniku na brehu mora, kde už na nich čaká ich ustarostená mama. Pomôž Olivii vyšetriť ich a potom im daj mlieko a ovocie. Keď sa budú cítiť lepšie, môžu sa hrať v kútiku s pieskom, kým budú čakať, kedy sa vyliahnu ich bračekovia a sestričky.
  • Táto hračka – súprava na záchrannú akciu obsahuje štýlové obojživelné vozidlo, ktoré môže z ostrova vyplávať na more za uviaznutými korytnačími mláďatami a zaviezť ich naspäť na kliniku na morskom brehu. Vďaka ležadlu na vyšetrovanie a zdravotníckemu kútiku na klinike môžu vaši najmenší preukázať svoje ošetrovateľské nadanie pri tom, ako budú pomáhať korytnačkám nabrať potrebnú silu. Pod klinikou je vyčlenený kútik na hranie v piesku, kde sa môžu korytnačie mláďatá do sýtosti vyšantiť pod pozorným dohľadom svojej matky.
  • Obsahuje minibábiku Oliviu a taktiež figúrku robota Zoba a 4 figúrky korytnačiek.

 

Počet dielikov 225, počet figúrok 2
Pre deti od  6 rokov
Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.