LEGO® Friends 41381 Záchranný čln

Predaj skončil

LEGO® Friends 41381 Záchranný čln, výrobca LEGO. Vyplávaj na dobrodružstvo na palube kliniky pre zvieratá brázdiacej oceán od LEGO® Friends

  • Každá sekunda sa počíta, keď sa traja kamaráti snažia zachrániť narvala uviaznutého na brehu v plytkých vodách zálivu v mestečku Heartlake. Ponáhľaj sa na pomoc veľrybe s Miou na jej záchrannej lodi. Pomôž Andrei z edície LEGO Friends udržať LEGO Friends loď stabilnú, zatiaľ čo Olivia ovláda žeriav a zdvíha vrak z chrbta veľryby a potom ju umiestni pozdĺž lode. Udržiavaj veľrybu v chlade v ľadovom bazéne záchrannej lode, keď sa hýbu plnou parou vpred do hlbších vôd. Hneď ako narvala vypustia späť do mora, choď sa s dievčatami potápať a zozbierať z mora vzorky. Pomôž Mii z edície LEGO® Friends zistiť, kde sa nachádza truhlica plná drahokamov, pomocou zázračnej mapy k pokladu.
  • Vaši malí bádatelia sa budú môcť s touto hračkou lode s množstvom vybavenia hrať nespočetne veľa rôznych variácií zachraňovania zvierat. Je tam záliv s rýchlymi motorovými člnmi s funkciou vypustenia, otočný žeriav s nosidlami na prevoz ranených zvierat, vyhliadkovou časťou a kokpitom. Paluba je odnímateľná, a tak umožňuje prístup do kajuty, ktorá obsahuje laboratórium, kuchyňu a spálňu s WC. Ďalším rozšírením hry je osobitný ostrov v tvare srdca, kde je skrytá mapa z látky reagujúca na vodu, ktorá ukrýva informácie o tom, kde sa nachádza truhlica s pokladom pod vodou.
  • Obsahuje 3 minibábiky: Oliviu, Andreu a Miu a taktiež robota Zoba a figúrku narvala.

 

Počet dielikov 908, počet figúrok 3
Pre deti od  7 rokov
Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 41381 0
Interný sklad 8 41381 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu 41381 1
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,