LEGO® Ninjago 70672 Coleova terénna motorka

LEGO | LEGO NINJAGO | Kód: 70672
Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
16,52 €
13,77 € bez DPH

LEGO® Ninjago 70672 Coleova terénna motorka, výrobca LEGO. Deti môžu vstúpiť do sveta NINJAGO® dobrodružstiev na Coleovej nindža terénnej motorke.

 
  • Vydaj sa do púšte Desert of Doom s NINJAGO® terénnou motorkou nindžu Colea! Vďaka pásom a obrovskému zadnému kolesu so zlatými ráfikmi ľahko pokoríš piesok. Vytvor tím s Kaiom a bojujte proti Pyroničiteľovi. Vystreľ z vystreľovačov na nindža motorke. Odraz Pyroničiteľove šabľové útoky s katanami nindža bojovníkov, získaj späť Coleovo LEGO® NINJAGO zlaté kladivo a potom pokračuj vo svojom pátraní po starovekej pyramíde! S touto úžasnou LEGO stavebnicou si môžeš vytvárať vlastné napínavé príbehy alebo sa zahrať na vzrušujúce akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO.
  • Nindža motorka má sedadlo pre minifigúrku vodiča, pásy na prednom kolese a zadné obrovské koleso so zlatými ráfikmi, ako aj 2 vystreľovače.
  • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
  • Obsahuje 3 nové LEGO NINJAGO® minifigúrky na jún 2019: Cole, Kai a Pyroničiteľ.

     

Počet dielikov 212, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov

Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.