LEGO® Ninjago 70675 Katana 4x4

LEGO | LEGO NINJAGO | Kód: 70675
Dostupnosť
Nedostupné
tovar pravdepodobne nebudeme vedieť dodať
41,30 €
34,42 € bez DPH
Úsmev ako dar

LEGO® Ninjago 70675 Katana 4x4, výrobca LEGO. Inšpirujte deti vo vytváraní NINJAGO® dobrodružstiev s nindža vozidlom 4x4, ktoré strieľa, vrhá hviezdice a demoluje!

 
  • Vypáľ to na púšti NINJAGO® Desert of Doom v Kaiovom nindža vozidle Katana 4x4 s touto vzrušujúcou LEGO® stavebnicou! Vystreľ z pružinových vystreľovačov na Chara a Pyrozmije. Zaútoč na nepriateľov s hviezdicami na nindža aute. Rozpútaj tornádový Spinjitzu boj s „nadupanou“ LEGO NINJAGO hrdinkou Nyou FS. Musíte poraziť tieto nebezpečné hady a získať zvitok zakázaného Spinjitzu!
  • Nindža vozidlo Katana 4x4 má otvárací kokpit pre minifigúrku, skryté rotujúce hviezdice s funkciou demolovania, 2 pružinové vystreľovače a otvárací priestor na uloženie zbraní.
  • Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
  • Obsahuje 5 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: Kai, Nya FS, Char, Pyrošvihač a Pyrozabijak.
Počet dielikov 450, počet figúrok 5

Pre deti od 8 rokov

Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

rýchle dodanie tovaru, som spokojná

Overený zákazník,

Rychle dodanie a super cena

Overený zákazník,