LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára

LEGO | LEGO NINJAGO | Kód: 70678
Dostupnosť
Nedostupné
tovar pravdepodobne nebudeme vedieť dodať
81,78 €
68,15 € bez DPH
Úsmev ako dar

LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára, výrobca LEGO. Zahraj sa na úžasné nindža bitky so stavebnicou ľadového hradu pre deti!

 
  • Spoj sa s LEGO® NINJAGO® hrdinami Lloydom FS, Coleom a Akitou a priprav sa na mrazivý boj na Hrade zabudnutého cisára! Pozor na obrovského Zakázaného ľadového draka, ktorý stráži hrad. Vyhni sa výstrelom z kuše ľadového hradu a pružinových vystreľovačov na ľadovej veži. Bojuj so zlým Generálom Vexom a jeho snežnými samurajmi a nenechaj sa uväzniť v ľadovom väzení! Vytvor Spinjitzu tornádo s Lloydom FS a odhaľ trón Ľadového cisára. Podarí sa ti zmocniť sa cisárovho zvitku zakázaného Spinjitzu a ukončiť treskúcu zimu v ríši Never-Realm?
  • Hrad zabudnutého cisára obsahuje trón Ľadového cisára s funkciou odhalenia trónu, 2 veže – 1 s vystreľovacou kušou— a samostatnú ľadovú vežu s pružinovým vystreľovačom a otváracím ľadovým väzením.
  • Stavebnica hradu obsahuje 7 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: Lloyd FS, Cole, Akita, Ľadový cisár, Generál Vex, Šermiar víchrice a Lukostrelec víchrice.
Počet dielikov 1218, počet figúrok 7

Pre deti od 9 rokov

Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

rýchle dodanie tovaru, som spokojná

Overený zákazník,

Rychle dodanie a super cena

Overený zákazník,