LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára

LEGO | LEGO NINJAGO | Kód: 70678
Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
81,78 €
68,15 € bez DPH

LEGO® Ninjago 70678 Hrad zabudnutého cisára, výrobca LEGO. Zahraj sa na úžasné nindža bitky so stavebnicou ľadového hradu pre deti!

 
  • Spoj sa s LEGO® NINJAGO® hrdinami Lloydom FS, Coleom a Akitou a priprav sa na mrazivý boj na Hrade zabudnutého cisára! Pozor na obrovského Zakázaného ľadového draka, ktorý stráži hrad. Vyhni sa výstrelom z kuše ľadového hradu a pružinových vystreľovačov na ľadovej veži. Bojuj so zlým Generálom Vexom a jeho snežnými samurajmi a nenechaj sa uväzniť v ľadovom väzení! Vytvor Spinjitzu tornádo s Lloydom FS a odhaľ trón Ľadového cisára. Podarí sa ti zmocniť sa cisárovho zvitku zakázaného Spinjitzu a ukončiť treskúcu zimu v ríši Never-Realm?
  • Hrad zabudnutého cisára obsahuje trón Ľadového cisára s funkciou odhalenia trónu, 2 veže – 1 s vystreľovacou kušou— a samostatnú ľadovú vežu s pružinovým vystreľovačom a otváracím ľadovým väzením.
  • Stavebnica hradu obsahuje 7 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: Lloyd FS, Cole, Akita, Ľadový cisár, Generál Vex, Šermiar víchrice a Lukostrelec víchrice.
Počet dielikov 1218, počet figúrok 7

Pre deti od 9 rokov

Značka LEGO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.