Liatinový rošt G21 pre gril California BBQ 2 ks

G21 | Príslušentvo ku grilom | Kód: 63903058

Dva grilovacie rošty G21 pre plynový gril California BBQ od značky G21. Rošty sú vyrobené z kvalitnej liatiny, ktoré patria medzi najodolnejšie materiály na grilovanie. Liatinové rošty sa ľahko čistia.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
54,78 €
45,65 € bez DPH
Grilovanie na liatinovom rošte dodá pojmu "dokonalá pochúťka" nový rozmer. Ste vlastníkom plynového grilu California BBQ značky G21? Zbiehajú sa vám slinky pri pomyslení na grilovaný steak, syr, pstruh, baklažán, papriky a ďalšie delikatesy z letnej kuchyne? Potom si určite zaobstarajte grilovacie liatinové rošty G21.
 

Prečo zrovna liatina?


Liatina patrí medzi najodolnejšie materiály, ktoré sa pre grilovanie používajú. Je vysoko odolná proti vysokým teplotám a poškriabaniu. Naviac sa liatinový rošt ľahko čistí a grilované potraviny sa na neho neprichytávajú toľko, ako na iné materiály.

Čo tak zelenina s poriadnym kusom mäsa?


Chcete si dopriať delikatesnú grilovanú zeleninu a poriadny steak? Teraz môžete! Zeleninu nakrájajte na väčšie kusy, alebo ju nechajte v celku. Záleží len na vašej chuti a fantázii. Steak grilovaný na rošte je pravým pôžitkom. Mäso získa pomocou grilovaniu na väčšom žiari na povrchu chrumkavú kôrku, ktorá proste pri grilovaní patrí. Zeleninu spolu s mäsom položte na grilovací rošt a potom už len počkajte, až sa všetko pekne ugriluje. Dobrú chuť!

Máte už naložené mäso a nakrájanú zeleninu? Tak pripravte gril, rozkúrte liatinové rošty, ochlaďte pitie, pozvite priateľov a užite si pohodovú večeru pod holým nebom.

Špecifikácia:


V balení 2 ks roštu
Materiál: liatina
Rozmery: 43 x 20,5 cm
Hmotnosť: 1,5 kg
Hmotnosť balenia: 3,1 kg
Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.