LOGITECH MX Master 3 wireless mouse - MID GREY

Logitech | Elektronika | Kód: 910-005695

Profesionálna laserová myš s nastaviteľným DPI až 4000 vhodná pre každodenné využitie pre profesionálov. Funkcia MagSpeed pre zastavenie s presnosťou na pixel a prechádzanie 1000 riadkov za sekundu. Oceľové koliesko s prvotriednou hmatovou odozvou, veľmi tichá prevádzka, ergonomicky tvarovaný profil, druhé koliesko pre ovládanie palcom, ergonómia pre pravú ruku, možnosť prispôsobenia pre obľúbené aplikácie, možnosť pripojenia až ku 3 zariadeniam, zabudovaná batéria s výdržou 70 dní na jedno nabitie

Dostupnosť
Na objednávku
termín dodania vám upresníme telefonicky
98,59 €
82,16 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 82 bodov.


-         Technológia Darkfield pre vysokú presnosť

-         Nastaviteľné DPI až 4000

-         7 tlačidiel + rolovacie koliesko s funkciou automatického prepínania

-         Koliesko pre palec

-         Navrhnutá pre pravú ruku

-         Tlačidlo na gestá

-         Bezdrôtová technológia Advanced 2,4 GHz a Bluetooth

 

Vysoký výkon

5x presnejšie laserový senzor zabezpečuje, že kurzor myši je v súlade s vaším zámerom. Disponuje rozlíšením 4000 dpi , je nastaviteľné v krokoch po 50 dpi. Snímanie Logitech Darkfield umožňuje pohyb na prakticky ľubovoľnom povrchu - dokonca aj na skle.

 

Pripojenie viacerých zariadení a skvelá výdrž

Myš môžete spárovať až s troma zariadeniami a prepínať medzi nimi jedným stlačením tlačidla Easy-Switch . Používajte ju so svojim notebookom, stolným počítačom alebo kancelársku zostavou. Zabudovaná 500 mAh batérie na jedno nabitie vydrží pracovať až 70 dní . Dobíjate ju pomocou USB-C kábla . Zaujímavosťou je, že po 1 minúte nabíjania môžete s myšou pracovať až 3 hodiny.

 

Jednoduchá obsluha

Myš je vybavená celkom 7 tlačidlami (ľavé / pravé kliknutie, späť / vpred, prepínanie aplikácií, zmena režimu kolieska, stredné tlačidlo). Rolovacie koliesko disponuje funkciou automatického prepínania. Ďalej na jej tele nájdete koliesko ovládané palcom a tlačidlo na gestá.

Značka Logitech

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

Veľmi ochotný, objednala som si stoličku na osobný odber, ktorú mi následne aj doniesli k autu a naložili. Takze super, ďakujem ešte raz :)

Overený zákazník,

Rýchlosť

Overený zákazník,