Mr.PROPER UNI čistič 5l Professional

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
9,20 €
7,67 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 9 bodov.
Merná jednotka: ks (ks)
Prípravok pre rýchle a jednoduché umývanie podláh a veľkých plôch. Vhodný pre širokú škálu povrchových materiálov vrátane lakovaného dreva a laminátu. Odporúčaní na profesionálne použiie. Nepoužívajte na porózne povrchy. Vyhnite sa dlhšie trvajúcemu kontaktu s nehrzdavejúcou oceľov, mramorom, hliníkom, plastom a s farebnými a lakovanými povrchmi. V prípade pochybností vyskúšajte na menej viditeľnom mieste. Objem 5 l.

Použitie: zriedený výrobok 2 x vrchnák do 5 l vody. Neriedené: Pri silnom znečistení neriediť vodou, ale dať priamo, nechať 1-2 minutu pôsobiť a oplachnuť. Na strojové použitie, bez nutnosti oplachovania, 2 x vrchnák na 5 l teplej vody.

Bezpečnostné informácie
Pozor: spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, maje k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. OBsahuje Benzisothiazolinone. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Zloženie produktu
<5% neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, Benzisothiazolinone, Parfumy, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool

Značka MR.PROPER
Množstvo v balení 1 KS
Objem 5000 ml
Použitie univerzálne
Značka Mr. proper
Vôňa citrón

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo a spoľahlivo

Overený zákazník,

rychlo, strucne, kvalitne

Overený zákazník,

Rychle vybavená objednávka Rýchle dodanie tovaru Výborná komunikácia ohľadom stavu objednávky

Overený zákazník,