Objektív Tamron AF 18-270mm F/3.5-6.3 Di-II VC PZD pro Nikon

Širokorozsahový objektív Tamron pre digitálne zrkadlovky s pozoruhodným zoomovým rozsahom 15x, ktorý je navyše vybavený vysoko efektívnym optickým stabilizátorom obrazu VC.

Predaj skončil
Objektív Tamron AF 18-270mm F/3.5-6.3 Di-II VC PZD pre Nikon je uznávaný objektív ultra zoom pre zrkadlovky formátu APS-C. Vďaka inovatívnemu ultrazvukovému motoru PSÚ (Piezo Drive) dosiahol objektív ohromujúci úrovne kompaktnosti, výkonu a rýchlosti. Dokáže zachytiť okamih v zlomku sekundy, preto vám nikdy neutečie žiadna akcia. Objektív Tamron B008TS sme obliekli do nového kabátu. Navyše sme ho doplnili o nové optické členy a špičkovú povrchovú úpravu.

Objektív je výrazne ľahší, znateľne kratší a štíhlejší (priemer filtra 62 mm), než akýkoľvek z predchádzajúcich objektívov rovnakej triedy. Poskytuje rýchlejšie a tichšie automatické zaostrovanie. Typické funkcie, ktoré z tohto úžasného objektívu robia svetový štandard, zostali zachované.

Objektív vám ponúkne 15x zoom a ohniskovú vzdialenosť 28 - 419 mm (35 mm ekvivalent), vylepšený, ľahký, kompaktný stabilizátor obrazu (VC systém), makro so zaostrením od 0,49 m v celom rozsahu ohniskových vzdialeností a samozrejme vynikajúci zobrazovací výkon.

Tichý motor dovoľuje úplne diskrétne fotenie. 15x zväčšenie ponúka širokú škálu pokrytia od širokých 18 mm až po 270mm super teleobjektív. Buďte pripravení na fotografovanie všetkých situácií, ktoré sa práve naskytnú. Objektív Tamron vás nikdy nesklame!

MEGAZOOM 18-270mm F/3.5-6.3 Di II

Šošovka z triedy megazoom vám umožní zachytiť oveľa väčšiu plochu. Megazoom ponúka ohniskovú vzdialenosť od širokého uhla až do rozsahu ohniskovej vzdialenosti a vďaka tomu je vhodný pre väčšinu situácií. Vďaka vysokej úrovni flexibility, kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sú tieto šošovky obzvlášť vhodné pre každodenné fotenie použitie v rôznych podmienkachVlastnosti:

15x Zoom – najväčší rozsah ohniskových vzdialeností na sveteMalý a veľmi ľahký, ideálny pre cestovanieTichý a veľmi rýchly ostriaci pohon vďaka Piezo-ultrasonickému motoru v režime IF
Vnútorné ostrenie, vďaka ktorému sa predná optická časť nevysúva ani neotáča
Vhodný predovšetkým pre fotografovanie so závitovými filtrami (polarizačné, prechodové, a pod.)VC (Vibration Compensation) optický stabilizátor obrazu.Maximálny pomer zväčšenia 1: 3.8 pri minimálnej zaostriteľnej vzdialenosti od 49 cm
Di II – konštruovaný pre použitie s digitálnymi zrkadlovkami s malým snímačom do APS-C formátu

Špecifikácie:

Ohnisková vzdialenosť: 18-270 mm
Svetelnosť: F / 3.5-6.3
Konštrukcia objektívu: 16 členov v 13 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 49 cm
Veľkosť filtra: 62 mm
Dĺžka: 88 mm
Váha: 450 g
Typ bajonetu: Nikon F
Vhodný pre žáner: krajina, zvieratá, architektúra, street foto
Ohnisko: premenlivé

Značka Tamron

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 58002011 0
Interný sklad 8 58002011 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu 58002011 2
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,