Objektív Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD pre Canon

Objektív Tamron SP 35mm F / 1.4 Di USD pre Canon je stvorený pre dokonalé snímky. Objektív ponúka dychberúcu ostrosť, zamatovo mäkký bokeh a nekompromisný výkon. Objektív ponúka ohniskovú vzdialenosť 35 mm, expozíciu F / 1,4, 1/800 sec a ISO 100.

Predaj skončil
Objektív Tamron SP 35mm F / 1.4 Di USD pre Canon je stvorený pre dokonalé snímky. Objektív ponúka dychberúcu ostrosť, zamatovo mäkký bokeh a nekompromisný výkon. Cieľom pri konštrukcií tohto objektívu bolo dosiahnutie maximálnej kvality obrazu. Zachyťte svoju víziu! Objektív ponúka ohniskovú vzdialenosť 35 mm, expozíciu F / 1,4, 1/800 sec a ISO 100.

Objektív Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD žena pózuje na ulici

Objektív od Tamronu pre dokonalý záber


Našim cieľom je poskytnúť dokonalý obraz tým, ktorí milujú fotografovanie. Tamron SP 35mm F / 1.4 Di USD je našim najžiarivejším nováčikom. Výnimočná kvalita obrazu s pomocou tohto objektívu je zásluhou zaradená do série objektívov SP (Super power). Všetko z technickej kompetencie spoločnosti Tamron a novej technológie povrchovej úpravy bolo zlúčené, aby sme konečne dokončili najlepšie objektívy v histórii Tamronu. Nekompromisné rozlíšenie je kombinované s výrazným bokeh efektom a vynikajúcimi manipulačnými vlastnosťami. Zažite jeho výkon na vlastné oči, dá vám to lepší spôsob, ako vidieť svet.

Optický výkon vyhovujúci maximálnemu výsledku


Vďaka veľmi vyokej kvalite obrazu zachytíte každý tvar s dokonalou vernosťou. Starostlivo sme odstránili všetky optické odchýlky, ktoré by mohli znížiť kvalitu obrazu pomocou dizajnu, ktorý zahŕňa 14 prvkov v 10 skupinách. Optická konštrukcia obsahuje veľkorysé usporiadanie špeciálnych skiel, štyroch členov LD (Low Dispersion) a troch prvkov GM (Glass Molded Aspherical). Tiež novo vyvinutý BBAR-G2 (generovanie širokopásmového antireflexného žiarenia) poťah opravuje duchy a eliminuje šmuhy v nebývalom rozsahu a robí z každej fotografie jasný čistý záber s úžasným kontrastom.

Objektív Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD žena v obleku pózuje

Výnimočne spoľahlivé, rýchle a presné automatické zaostrenie


Pohon AF je vybavený USD motorom. Skutočným prelomom je ale úplne nový Dynamický vačkový mechanizmus, ktorý ovláda ťažký zaostrovací mechanizmus veľkej clony F / 1.4 s neporovnateľnou rýchlosťou a presnosťou. Táto inovácia zaisťuje stabilný výkon AF a zvyšuje spoľahlivosť aj v drsných podmienkach profesionálneho fotografovania, vrátane vysokých a nízkych extrémnych teplôt.

Vlastnosti:


Vysoko odolný fluórový poťah
Konštrukcia odolná voči vlhkosti
Mechanizmus uzamykania slnečnej clony
TAMRON TAP-in konzoly TM (voliteľné príslušenstvo)

Špecifikácia:


Optická konštrukcia: 14 členov, 10 skupín
Ohnisková vzdialenosť: 35 mm
Max. clona: F / 1,4
Uhol pohľadu (uhlopriečka): 63 ° 26 '
MOD: 0,3 m
Max. mag. pomer: 1: 5
Veľkosť filtra: priemer 72 mm
Dĺžka: 104,8 mm
Hmotnosť: 815 g
Kryty clony: 9
Min. clona: F / 16

Obsah balenia:


Objektív
Clona v tvare kvetu
Krytka objektívu
Púzdro objektívu
Značka Tamron

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Cena Lahke vyhladavanie Prehladna stranka

Overený zákazník,

Odporúčam

Overený zákazník,

ok

Overený zákazník,