Odšťavovač G21 Chamber horizontal

Čistá prírodná šťava, plná vitamínov a živín vďaka horizontálnemu odšťavovaču G21 Chamber. Šnekový odšťavovač G21 Chamber so zárukou 4 roky vám ľahko, rýchlo a čisto pripraví dokonalý pôžitok. Ale to nie je ani zďaleka všetko.

Predaj skončil
Čistá prírodná šťava, plná vitamínov a živín vďaka horizontálnemu odšťavovaču G21 Chamber. Šnekový odšťavovač G21 Chamber so zárukou 4 roky vám ľahko, rýchlo a čisto pripraví dokonalý pôžitok. Ale to nie je ani zďaleka všetko.

Prírodné šťavy sú výnimočné

Doprajte si porciu zdravia s prehľadom o tom, čo svojmu telu dávate. Žiadna chémia, žiadne konzervanty. Prirodzená chuť i vôňa a nekonečné množstvo kombinácií chutí. Maximálna dávka vitamínov aj enzýmov, minimálne straty surovín. Jedným slovom Chamber.

Chamber horizontal

Vysoká výťažnosť s Optimal Seal

Unikátny systém Optimal Seal dostane zo všetkých vložených surovín to najlepšie. Páčkou zvoľte tvrdosť ovocia alebo zeleniny a systém Optimal Seal nastaví prítlak odšťavovacieho slimáka do najlepšej polohy. Tak získate najvyššie možné množstvo čistej prírodnej šťavy.

Tvrdá zelenina? Žiadny problém!

Špičková konštrukcia a kvalitný materiál horizontálneho odšťavovača G21 Chamber si poradí aj s najtvrdšou koreňovou zeleninou. Optimálnym nastavením závitovky pre vás získa maximum šťavy aj z mrkvy alebo zeleru. Ale šťavou výpočet výhod nekončí, čítajte ďalej...

Chamber horizontal

Výťažnosť odšťavovača je maximálna


Množstvo šťavy, ktorú odstavením ovocia alebo zeleniny získate, závisí na tom, ako čerstvé a šťavnaté ovocie použijete. Keď ho navyše pred odstavením zbavíte jadieriek alebo dôkladnejšie očistíte, pochutnáte si aj na odšťavenej ovocnej alebo zeleninovej dreni. Mrkvovú usušte v sušičke a použite na dusenie alebo napríklad do musli, jablčnú zamrazte deťom ako zdravé nanuky :-)

Nečakajte, až vám niekto namelie!


Z odšťavovača môžete v niekoľkých sekundách urobiť mlynček na mäso alebo plničku klobás. Objednajte si k Chamber nadstavec, ktorý rozšíri položkám: vášho kuchynského pomocníka o mletie mäsa, plnenie klobás alebo výrobu domácich rezancov. Nespoliehajte sa na to, čo vám namelú v obchode a rozhodnite sa sami, čo si naložíte na tanier.

Chamber horizontal

Dlhá životnosť? Splnené!


Hľadáte kvalitu a spoľahlivosť. Pohodlnosť pri používaní, jednoduchosť pri údržbe. Dohliadli sme na všetko! Slúžiť vám vďaka kvalitným materiálom, perfektnému spracovaniu a unikátnemu systému Optimal Seal bude odšťavovač G21 Chamber oveľa dlhšie, ako iné odšťavovače.

Jednotka vo všetkých ohľadoch

Zdravé jedlo, uchovanie všetkých zdraviu prospešných látok, rýchla príprava, jednoduché použitie, kvalitné materiály prístroja aj úplná spoľahlivosť. A k tomu naša plná podpora po celú dobu používania alebo zaujímavé tipy a triky do kuchyne. Neváhajte a objednajte teraz .

Odšťavovač je vhodný na:


listovú zeleninu
koreňovú zeleninu
drobné plody
jablká
obilné trávy
bylinky
ríbezle
egreše

Upozorňujeme, že v prípade odšťavovania jabĺk na nízkootáčkových prístrojoch, je nutné používať len kvalitné tvrdé jablká. V opačnom prípade, ak sú jablká mäkké alebo viac zrelé, vzniká pri spracovaní hustá šťava (pyré) s vyšším podielom vlákniny.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky


Za kvalitu tohoto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Parametre:


Výkon: 150 W
Otáčky / min.: 75
Priemer vstupného otvoru na ovocie: 45 mm
BPA free (neobsahuje bisfenol – zdraviu škodlivý uhľovodík)
Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Rozmery:


Šírka: 370 mm
Výška: 340 mm
Hĺbka: 180 mm
Hmotnosť: 5,5 kg

Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 6008119 0
Interný sklad 8 6008119 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu 6008119 4
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,