ORALB Náhradné hlavice EB 50-4 Cross Action

Oral-B | Príslušenstvo | Kód: EB 50-4 Cross Action

Základná koncovka Oral-B Croos Action, dve sady protiľahlých štetín vonkajšieho a vnútorného kruhu pod úhlom 16 stupňov pre perfektné čistenie zubov a medzizubných priestorov. Stredové kratšie vlákna pre pokrytie celého zubu. 4 ks v balení

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
15,39 €
12,82 € bez DPH

Zažite čistiacu silu novej kefky CrossAction. Perfektné uhly čistiacich štetín zaistia odstránenie až 100% zubného povlaku. Stavte na technológiu, ktorá prináša dôkladnú a šetrnú starostlivosť.

 

-         Čistiace štetiny majú rôznu dĺžku a sú zostavené v rôznych uhloch, vďaka čomu vyčistia väčšiu plochu zuba a dosiahnu ďalej do medzizubných priestorov. Hlavica CrossAction vďaka svojej konštrukcii odstráni viac povlaku a nečistôt než klasická zubná kefka.

-         Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť čistiacu hlavičku. Modré vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednuté, je čas výmeny.

 

Kompatibilné modely elektrických kefiek Oral-B

Professional Care, Triumph, TriZone, PRO, Vitality (mimo Vitality Sonic), AdvancePower (akumulátorové aj batériové), AdvancePower Kids (akumulátorové aj batériové), Stages Power

 

Hlavice nie sú určené pre sonické kefky Oral-B Sonic Complete, Vitality Sonic a Pulsonic a kefky Oral-B CrossAction Power.

Značka Oral-B

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.