PEACH Viazač SMART Binder Pro PB200-30

Kancelársky ručný viazač Peach Star binder 21 s dierovačom pre jednoduché a rýchle vytváranie brožúr a publikácií s pružným plastovým chrbtom. Tento druh väzby je veľmi ľahký, jednoducho sa vytvára a v prípade potreby možno opäť rozobrať. Viazač možno použiť pre väzbu až 350 listov formátu najviac A4 80g / m2. Vstavaný dierkovač má 21 nožov a dokáže súčasne spracovať až 12 strán. Výhodou je aj možnosť voľby z dvoch veľkostí okrajov.

Predaj skončil

Kúpte si do svojho domu, bytu či kancelárie viazací stroj a už nikdy nebudete mať starosť s rozhádzanými dokumentami. Kancelársky ručný viazač Peach Star Binder Pro je manuálny viazací stroj s dierovačom s masívnou oceľovou základnou doskou pre jednoduché a rýchle vytváranie brožúr a publikácií s pružným plastovým chrbtom.

 

Vodiace lišty, ktoré sú súčasťou tohto viazača zaistia ľahšiu manipuláciu a presnejšie nastavenie papiera pri dierovaní. Väzba sa vytvára veľmi jednoducho a kedykoľvek, v prípade potreby je možné ju opäť rozobrať. Celkom môžete zviazať až 350 listov formátu A4 80g / m2. Vstavaný dierkovač v prístroji má 21 nožov a súčasne dokáže spracovať až 12 strán.

 

Použitie viazača je veľmi jednoduché. Všetky dokumenty najprv postupne predierujte, potom umiestnite pružný chrbát do viazača a roztvorte ho viazacím mechanizmom. Vaše dokumenty potom vrátane predného a zadného krytu nasuniete na otvorený chrbát. Po uvoľnení viazacieho mechanizmu je potom väzba hotová.

 

Základné parametre

Typ viazačea: manuálny

Počet dierovaných strán: 12; 80 g / m2

Počet dierovaných zalaminovaných dokumentov: 1

Max počet viazaných listov: 350; 80 g / m2

Max pracovná šírka: 303 mm

Počet rezacích nožov: 21

Max priemer chrbta: 6 mm - 38 mm

hmotnosť: 2,4 kg

Rozmery: 42 × 18,5 × 29,5 cm

Peach-ID: PB200-70

Značka Peach

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,