Plynový gril G21 Texas BBQ 3 horáky + redukčný ventil zadarmo

Plynový gril G21 Texas BBQ je vybavený systémom Flame Tamer a troma hlavnými nerezovými horákmi s elektrickým zapaľovaním a plynovou reguláciou, každý s maximálnym výkonom 3,15 kW. Ďalej je gril opatrený odklápacím krytom grilovacej plochy a teplomerom.

Predaj skončil
Plynový gril G21 Texas BBQ je vybavený systémom Flame Tamer a troma hlavnými nerezovými horákmi s elektrickým zapaľovaním a plynovú reguláciou, každý s maximálnym výkonom 3,15 kW.

V dnešnej dobe sa grilovania a organizovanie grilovacích garden party so záhradnými grilmi teší na Slovensku veľkej obľube. Okrem klasického grilovanae na drevenom uhlí je veľmi rozšírené grilovanie práve na plynovom grile. Grilovanie na plynových griloch je moderným a hlavne praktickým riešením, ktoré nestráca na kráse grilovania.Záhradné plynové grily majú jednoduché použitie a pokrmy na nich môže pripravovať každý. Stačí iba pripojiť fľašu s plynom a gril je ihneď pripravený na používanie. Každý určite ocení tiež to, že po grilovaní v plynovom grile nemusíte upratovať popol a ďalšie zvyšky po drevenom uhlí.

Plynové grily G21 Texas BBQ sú pojazdné a sú vybavené odklápacím krytom grilovacej plochy a odkladacími poličkami na oboch stranách.

Gril má vstavaný a zároveň veľmi praktický teplomer pre zistenie optimálnej teploty grilovanie, ktorý je zabudovaný vo veku grilu.Systém Flame Tamer

Priamo nad horákmi je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plamene a jeho vzplanutia. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky len v mieste horáku, nedochádza tak k prehrievaniu iba jednej časti mriežky, ale celá mriežka sa vyhrieva rovnomerne. Prípadný tuk kvapkajúci z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť horákov.

K záhradnému grilu od nás zadarmo dostanete spojovací hadicu k plynové fľaši a redukčný ventil .

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrovať. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Parametre:

Hlavný horák: 3 x
Celkový výkon: 9,45 kW/hod
Hmotnosť: 26 kg
Hmotnosť balenia: 30 kg

Rozmery:

Grilovací priestor: 53 x 40 cm
Veľkosť grilu: 127 x 56 x 105 cm
Rozmer balenia: 77 x 66 x 48 cm
Grilovacia mriežka: 2 120 cm2
Rozmery v balení: 76 x 68 x 46 cm
Obsah balenia:

Záhradný plynový gril
Spojovacia hadica k plynovej fľaši
Redukčný ventil
Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 6390304 0
Interný sklad 8 6390304 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu 6390304 2
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Cena Lahke vyhladavanie Prehladna stranka

Overený zákazník,

Odporúčam

Overený zákazník,

ok

Overený zákazník,