PS5 NHL 24

ELECTRONIC ARTS | Hry na Playstation | Kód: PS5NHL24
BEST SELLER AKCIA -45% NOVINKA

Krabicová verzia, SK/CZ lokalizácia

Dostupnosť
Na sklade u dodávateľa
termín dodania upresníme
37,80 € 69,00 €
31,50 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 38 bodov.

EA SPORTS™ NHL 24 ponúka vďaka novým herným funkciám a prvkom autentickú hokejovú akciu so všetkým. Zakúste intenzitu a únavu pri hre pod veľkým tlakom zásluhou Systému vyčerpania, kedy vytrvalý tlak v útočnom pásme vedie k novým účinkom s výrazným dopadom na hru, ako je napríklad únava brankárov spomaľujúca reakčnú dobu tým viac, čím dlhšie sú
v permanencii. Fyzikálne riadený kontakt zaručí autentickosť tvrdých hitov, keď súpera prehodíte plexisklom alebo nedobrovoľne pošlete na striedačku. A užite si bezkonkurenčné možnosti ovládania hráča vďaka novým systémom Vizuálnej prihrávky a Úplná kontrola nad fintami. Chel je ešte prepojenejšou zásluhou hrania naprieč platformami vo všetkých on-line tímových režimoch. Tešiť sa môžete na Momenty HUT, ktoré vám umožnia pripomenúť si slávne okamihy z hokejovej histórie aj najpohľadnejšie akcie z nedávnej doby. Celkovú autentickosť ešte vylepšia Momenty radosti v podobe viac ako 75 nových gólových osláv a vylepšená zápasová prezentácia doplnená o živšiu atmosféru v hľadisku, vďaka čomu sa budete počas hrania cítiť ako pri sledovaní skutočného zápasu.

PRENESENIE OBSAHU

Hráči, ktorí začnú hrať NHL 24 na systéme PlayStation®4 alebo konzolu Xbox One, budú mať možnosť previesť hodnotu svojho tímu v HUT a postup do verzie pre PlayStation 5 alebo Xbox Series X|S podľa toho, ktorú z platforiem novej generácie vlastní. Prenesenie obsahu znamená, že v rámci NHL 24:
Môžu užívatelia ochrániť 20 hráčskych predmetov + trénera na svojej aktuálnej súpiske a previesť ich na novú konzolu.
Po presune obsahu zo systému PlayStation®4 na PlayStation®5 alebo z konzoly Xbox One na Xbox Series X|S bude obsah z platformy staršej generácie z bezpečnostných dôvodov prevedený na neobchodovateľný.
Všetky mince a predmety zostávajúce vo vašej zbierke obdržíte na svoj účet na platforme novej generácie v obdobnej hodnote vo forme obchodovateľných balíčkov.

Značka ELECTRONIC ARTS

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

DOPRAVA ZADARMO BEST SELLER

PlayStation 5

524,00 €

Na objednávku

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bohatý sortiment rôzneho tovaru za dobré ceny

Overený zákazník,

maximálna spokojnosť

Overený zákazník,

Zatiaľ dobré Tovar je privezení až domov Nemusim behať po obchodoch

Overený zákazník,