SIEMENS Indukčná varná doska s odsávanímED811FQ15E

Siemens | Indukčné | Kód: ED811FQ15E

Elegantná indukčná varná doska Siemens ED811FQ15E v čiernom prevedení s plne integrovaným, úplne zapusteným odsávačom pár umožňuje rýchle, bezpečné a čisté varenie, naviac s nízkou spotrebou energie. Ponúka 4 varné zóny rôzneho výkonu s inovatívnymi funkciami. CombiZone: ponúka väčšiu flexibilitu vďaka spojenie dvoch varných zón. Ovládanie touchSlider umožňuje nastaviť teplotu priamym dotykom alebo posunom prsta po teplotnej stupnici. Má 17 výkonových stupňov. Ponúka rad funkcií ako napríklad PowerBoost - zvýšenie výkonu až o 50 %, powerMove, ReStart, QuickStart alebo aj časovač s funkciou vypnutia. Nechýba ani 2-stupňový ukazovateľ zostakového tepla pre každú varnú zónu, hlavný vypínač, funkcia powerManagement a ukazovateľ spotreby energie.

AKCIA! Nakúpte produkty značky Veľkej bielej techniky od vybraných značiek v hodnote min. 499 EUR s DPH a dostanete 1 dňový Skipas v stredisku Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica v hodnote 37 EUR úplne zadarmo.

Pozri stráku rezortu

Viac info k akcii

Dostupnosť
Skladom
doručíme do 48h
2 358,72 €
1 965,60 € bez DPH
Dopravné služby
+35,00 €
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 2359 bodov.

Pôsobivý dizajn

Siemens ED811FQ15E indukčná varná doska  zaujme nielen mnohými skvelými a využiteľnými funkciami, ale aj svojim neobyčajným vzhľadom. Design bez rámčeka: disponuje svojim elegantným a moderným vzhľadom.CombiZone: ponúka väčšiu flexibilitu vďaka spojenie dvoch varných zón. Rovnomerná distribúcia a rozloženie tepla je ideálna pre prípravu pokrmov na veľkej panvici alebo pekáči.  Spolu s ostatnými spotrebičmi bude vaša kuchyňa pôsobiť naozaj dokonale.

 

TouchSlider

Inovatívna technológia touchSlider vám umožňuje regulovať teplotu varných zón buď priamym poklepaním na prevádzkové stupnici alebo posúvaním prsta pozdĺž nej. Teplotu môžete nastaviť od pol stupňa výkonu do maximálneho nastaväjú 9.

 

Prakticky a rýchlo

PowerBoost funkcia vám skráti dobu uvedenie do varu, a teda aj celkovú dobu varenia. Varenie s touto doskou sa stáva rýchlejšie a úspornejšie. Šetríte tak nielen čas, ale aj peniaze a životné prostredie.

 

Začnite variť bez zbytočného čakania

Funkcia QuickStart detekuje, kam ste umiestnili nádobu, a automaticky zobrazí zodpovedajúcu varnú zónu na ovládacom paneli. Môžete začať ihneď a bez zbytočného odkladu zvoliť požadovaný stupeň výkonu.

 

ReStart

S funkciou ReStart sa pri prevarení sa varná doska automaticky vypne a uloží posledné vybraté nastavenie.

 

Výkonný motor

Výkonný motor s výkonom pri odvetrávaní až 690 m3/h vám zabezpečí čerstvý vzduch pri varení.

 

Timer s funkciou vypnutia varnej zóny

Timer s funkciou vypnutia bezpečne vypne varnú zónu, akonáhle uplynie nastavený čas varenia.

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie maximálneho príkonu dosky, hlavný vypínač, blokácia ovládacieho panelu na 20 s pri čistení počas varenia a ukazovateľ spotreby energie.

 

4 indukčné varné zóny

Indukčné varné dosky generujú teplo iba tam, kde je to potrebné a to je v spodnej časti panvice. Nízka teplota chráni veľké ruky aj malé ručičky pred popálením. 17 stupňov nastavenia regulácie pre indukciu, presnú reguláciu tepelného výkonu, aby vyhovoval vašim rôznym potrebám varenia. Funkcia powerMove zabezpečuje pohodlné varenie vďaka prednastaveným stupňom výkonu.

 

Varné zóny

1 x 380 mm x 210 mm, 3.6 kW indukčná varná zóna alebo 2 x 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna

 1 x 380 mm x 210 mm, 3.6 kW indukčná varná zóna  aleb x 190 mm, 210 mm , 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna

Značka Siemens

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

OK

Overený zákazník,

Spoľahlivý obchod

Overený zákazník,

Super komunikácia, rýchle dodanie

Overený zákazník,