skleník LANITPLAST DODO 8x7 PC 4 mm zelený

Oceľový skleník, š 235 x d 222 cm, zelená farba, 1x strešné okno, polykarbonát 4 mm.

Predaj skončil

Skompletované v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.

Konštrukcia - klasický robustný skleník vyrobený z masívnych elektrolyticky pozinkovaných ohraněných oceľovych profilov vyrobených s hrúbkou steny 0,6 mm (ohranenie profilov = okraje profilu sú ohnuté späť o 180o -  profil nie je nebezpečne ostrý a navyše ho ohnutý okraj veľmi výrazne spevňuje). Nosná konštrukcia skleníka je z vonkajšej strany nalakovaná vypaľovanou zelenou farbou odtieňa RAL 6005, z vnútornej strany je sivá farba. Jednotlivé diely konštrukcie sú vzájomne zoskrutkované.

Polykarbonát - dvojstenná doska hrúbky 4 mm. Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality tohto skleníka je presklenie vyrobené firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo z polykarbonátu Sunlite (výrobca Palram Europe - Veľká Británia / Nemecko). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežltne. Společnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z nejväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do ČR (ako regionálný partner ich výrobcov) a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokolmi z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s dokladovateľnou českou certifikáciou. Polykarbonát bol otestovaný Štátnym zdravotným ústavom ako zdravotne nezávadný.

Osvedčenie SZU

Zmluvná záruka 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím

Rozmery skleníka:
šírka: š = 235 cm 
výška: v = 179 cm
dľžka: d = 222 cm

 
 
Model 8x7 má jedno strešné okno o veľkosti š 68 x d 95 cm. Ďalšie strešné okná nemožno priobjednať.

Obsahom dodávky sú jednokrídlové dvere na 3 masívnych pantoch, opatrené masívnou západkou (svetlosť dverí je š 73 cm x 155 / 172 cm - vršok dverí je trojúholníkový), nosná konštrukcia, presklenie zo zvoleného polykarbonátu, 1x strešné ventilačné okno s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenie, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník odporúčame postaviť na pevnú nosnú podmurovku
. Základový rám skleníka môže byť podložený napr. betónovými prefabrikátmi, dlaždicami, tehlami alebo trámy. Skleník je nutné v každom prípade pevne ukotviť k základom, aby nedošlo k jeho poškodeniu vetrom. Pre ukotvenie je možné použiť např. skrutky s hmoždinkami (otvory v základnom ráme je nutné vyvŕtať, hmoždinky nie sú priložené) alebo použiť kotvy do zeme.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v nevratných kartónoch.

Dôležité upozornenia:
1) Podmurovku stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži základovej konštrukcie, kedy získate presné pôdorysné rozmery skleníka. Tu uvádzané rozmery skleníka sú max. vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
Prípadne si vyžiadajte vopred potrebné podklady (HOT LINE tel. +420 323 672 805).

2) Pozor - u tohto modelu skleníka je nutné presný rozmer niektorých polykarbonátových tabúľ svojpomocne doformátovať z predpripravených dosiek. V kartóne s polykarbonátom je priložený presný nárezový plán.

3) V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.).

Video:


Rozmery a hmotnosti balenia:

LANITPLAST DODO 8x7 PC
Profily balík 32 x 173 x 17 cm 35 kg
Polykarbonát 4 mm balík 117 x 176 x 6 cm 16 kg

Súbory

Značka LanitPlast
Farba zelená
Hmotnosť 51kg
Šírka (vonkajšia) 2,35m
Dĺžka (vonkajšia) 2,22m
Výška (vonkajšia) 1,79m
Materiál konštrukcie pozinkované oceľové profily hrúbka 0,6 mm
Výrobca LANIT PLAST
Kategória Oceľové skleníky
Str. okná 1x
Zastavaná plocha 5,22m2
Dvere jednokrídlové na pántoch
Šírka dverí 0,73m
Výška dverí 1,72m
Ukotvenie presklenia pozinkované oceľové prítlačné sponky
Materiál presklenia komôrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na presklenie 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

rýchle dodanie tovaru, som spokojná

Overený zákazník,

Rychle dodanie a super cena

Overený zákazník,