skleník VITAVIA IDA 6500 matné sklo 4 mm + PC 6 mm strieborný

Skleníky | Kód: LG1529
Akcia -10%

Hliníkový skleník, š 201 x d 324 cm, strieborná farba, 2x str. okno, kalené matné sklo 4 mm, plocha 6,51 m2.

Dostupnosť
Na objednávku
termín dodania vám upresníme telefonicky
Pôvodná cena
953,00 €
Ušetríte
95,00 € (10%)
858,00 €
715,00 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 715 bodov.

Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia

Skleníky k stene IDA sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie stien je z kaleného matného záhradkárskeho skla sily 4 mm. Matné sklo výrazne znižuje prehrievanie priestoru vnútri počas letných mesiacov a súčasne zaisťuje dostatočnú svetelnú priepustnosť. Kalená verzia skla zaisťuje jeho úplnú bezpečnosť - v prípade rozbitia sa sklenená výplň roztriešti na tisíce malých kúskov, čo zabráni prípadnému vážnemu zraneniu. To je veľmi dôležitá vlastnosť skleníka, ktorú ocenia predovšetkým rodičia malých detí pobehujucich po záhrade. Presklenie strechy je z tepelno-izolačných komôrkových polykarbonátových dosiek o sile 6 mm, strešné okná sú vždy zasklené polykarbonátom 4 mm. Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát so silným UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia) alebo SUNLITE (výrobca Palram Nemecko). Obaja polykarbonáty sú v CR otestované štátom akreditovanými skúšobňami ako stavebné materiály. Na polykarbonát je poskytovaná zmluvná záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím (presná špecifikácia záruky je obsiahnutá v záručnom liste).

Krátky popis:

  • rozmery: š 324 x h 201 x v 221 cm
  • 2x strešné okno
  • posuvné dvere
  • plocha skleníka: 6,51 m2
  • farba konštrukcie: kovovo strieborná

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š x v otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 2x strešné ventilačné okno s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál  + pozinkovaná základňa. Ku skleníku je možné dokúpiť množstvo nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné i bočné okienka, automatické otvárače k ​​týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne. Presklenie je zabalené v nevratné drevenej debne. Výrobok je určený pre súkromné (domáce) využitie.

Upozornenie:

  1. Ak chcete postaviť murovanú alebo betónovú podmurovku, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne. Uvádzané rozmery skleníka sú maximálne vonkajšie rozmery a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
  2. V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky apod.).

Súbory

Značka Vitavia Garden
Farba strieborná
Hmotnosť 170kg
Šírka (vonkajšia) 2,01m
Dĺžka (vonkajšia) 3,24m
Výška (vonkajšia) 2,21m
Materiál konštrukcie hliníkový skleník
Výrobca Vitavia Garden
Kategória skleník k stene
Str. okná 2x
Zastavaná plocha 6,51m2
Dvere dvojkrídlové posuvné
Šírka dverí 1,22m
Výška dverí 1,63m
Ukotvenie presklenia oceľové sponky
Materiál presklenia sklo + polykarbonát
Záruka na presklenie smluvná - 10 rokov na nerozbitnosť PC od krupobitia
Základna pribalená nie
Záruka na konštrukciu 15 let na vybrané vlastnosti AL konštrukcie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dobra komunikacia

Overený zákazník,

Vybavenie - rýchlo

Overený zákazník,

Rýchly, nákup, doručenie, dobrá cena

Overený zákazník,