XIAOMI Mi Home Security Camera 360° 1080P

IP domáca otočná kamera, najvyššie rozlíšenie 1920 x 1080 obrazových bodov. Uhol záberu horizontálne: 360 °, uhol záberu vertikálne: 115 °; uhol objektívu: 100,4 °. Ohnisková vzdialenosť je 2,8 mm. Rozhranie: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n / 2,4 GHz, slot pre microSD (až 64GB MicroSDHC). Kompatibilita: Android 4.0, iOS 7.0 a vyšší. Napájanie: Micro USB 5V/2A (Adaptér nie je v balení)

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
38,77 €
32,31 € bez DPH
Za nákup získate 32 bodov.

Mi Home Security Camera 360°: Vynikajúci dohľad pre starostlivosťou pre váš domov

Kamera od Xiaomi využíva dvojmotorový krk, ktorý umožňuje otáčanie hore a dole. 360° horizontálny pozorovací uhol, 115° vertikálny a širokouhlý 100,4°. Minimalizuje tak mŕtvy uhol natáčania a dosiahnete panoramatického sledovania.       

 

Môže byť umiestnená obrátene, nainštalujte ju do rohu vašej miestnosti

Príslušenstvo pre montáž je dodávanou súčasťou, inštalácia je veľmi jednoduchá. Možno vybrať niekoľko druhov montáže, ako napr. obrátenie, postrannú montáž, stôl, okenný parapet, nočný stolík.

 

Majte prehľad o tom, čo sa doma deje

Majte zabezpečené rôzne sektory v rôznom časovom rozpätí, prispôsobte čas a uhol sledovania. Každý zaznamenaný pohyb je nahrávaný po dobu 10 sekúnd a následne obdržíte upozornenie na váš mobilný telefón. Xiaomi Mi Home Security Camera 360° disponuje IR prisvietením, spínačom automatického snímania IR-CUT a objektívom, ktorý ponúka veľmi tichý motor. Kamera tak dokáže veľmi dobre zaznamenať pohyb aj v úplnej tme. Vďaka tomuto sa môžete tešiť na rodinný pokoj a bezstarostný spánok.

 

Bezdrôtový signál so skvelým dosahom

Vďaka použitiu technológie z antény mobilného telefónu zabezpečuje, že pohyb obrazu je hladký a pri sledovaní záznamu na diaľku nedochádza k zamŕzaniu videa Nemusíte sa teda obávať problémov, ktoré sú spojené s prepojením kamery a vášho routeru. Kameru teda môžete umiestniť naozaj kdekoľvek vo vašej domácnosti a možno sa ľahko pripojiť bez pádu signálu.

 

Tri spôsoby ukladania dát

Samozrejmosťou je možnosť ukladania dát na pamäťovú kartu microSD a automatické nahrávanie slučiek. Ďalšou možnosťou je, nahrávať na vami zvolený hard-disk vo vašom počítači, zálohovať dáta môžete pokojne každý deň. Poslednou možnosťou je ukladať nahrané záznamy na Cloud, ktorý je veľmi dobre chránený vďaka trojitej ochrane. Nie je potreba zložitej kabeláže, iba tri kroky stačí k rýchlemu pripojeniu vášho inteligentného telefónu a nastavenie zdieľania jedným kliknutím. Teraz môže sledovať záznam viac ľudí súčasne.  

Technické parametre

Umiestnenie kamery: Vnútorné

Objektív: 3,9mm

Rozlíšenie: 1920 × 1080

Uhol záberu [°]: 360

Záznamové médium: MicroSD, MicroSDHC

WiFi: Áno

Prevedenie kamery: Otočná

Umiestnenie kamery: Vnútorné

Certifikácia IP: Vnútorné

Vstavaný mikrofón: Áno

Napájanie: 5V/2A (Adaptér nie je v balení)

 

Rozhranie

WiFi: Áno

Parametre:

Objektív: 3,9mm

Typ objektívu: Fixný

Uhol záberu [°]: 360

Rozlíšenie: 1920 × 1080

 

Možnosti záznamu

Záznamové médium: MicroSD, MicroSDHC

Kompresia videa: H.265

Značka Xiaomi

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

veľmi výhodné pre zákazníka

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Rýchlosť dodania

Overený zákazník,

ústretovosť, profesionalita, spokojná odporúčam:-)

Overený zákazník,