Máme najlacnejšie poistenie produktov najvýhodnejší nákup na splátky. Zabezpečíme vám Vynášku tovaru až do bytu a samozrejme odvoz starých spotrebičov.

TOP NAJPREDÁVANEJŠIE

DOPRAVA ZADARMO NOVINKA
Candy CSO4H7A2DE-S

Candy CSO4H7A2DE-S

438,00 €

Tovar na sklade (2 ks)

DOPRAVA ZADARMO AKCIA -21% BEST SELLER

Beko RDSA240K40WN

235,00 € 299,00 €

Na objednávku

DOPRAVA ZADARMO 15 ROKOV NA MOTOR AKCIA -8%
Candy CDIH 2T1047

Candy CDIH 2T1047

358,00 € 388,00 €

Tovar na sklade (1 ks)

DOPRAVA ZADARMO DARČEK AKCIA -8% BEST SELLER

LG FA2S8V3GY3W

412,00 € 449,98 €

Skladom (1 ks)

AKCIA -17% NOVINKA

Philips OneBlade Pro 360 QP6542/15

48,00 € 58,00 €

Tovar na sklade (92 ks)

DOPRAVA ZADARMO +5 ROKOV ZÁRUKA AKCIA -24%

Haier H4MWID69C6NQB

999,00 € 1 319,00 €

Tovar na sklade (1 ks)

DOPRAVA ZADARMO AKCIA -23% BEST SELLER NOVINKA

Kärcher K3 Car & Home 1.676.356.0

160,00 € 209,00 €

Tovar na sklade (4 ks)

DOPRAVA ZADARMO +5 ROKOV ZÁRUKA NOVINKA

Haier HW90-BP14929A-S

499,00 €

Skladom (1 ks)

DOPRAVA ZADARMO 20 ROKOV ZÁRUKA NA MOTOR NOVINKA AKCIA -16%

Hoover HW4 37XMBB/1-S

269,00 € 319,00 €

Na objednávku

CHCETE Ďalšiu zľavu?
Kupujete u náš práčku, skleník, či kolobežku? Z každého nákupu Vám vrátime 3%
 

 

podnikamonline.sk

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychle , spolahlive dodanie

Overený zákazník,

Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.

Overený zákazník,

super rýchla dodávka. Dobrá cena.

Overený zákazník,