Spolu dáme 2x VIAC!

Od roku 2019 aktívne podporujeme občianske združenie Úsmev ako dar, ktorého hlavným cieľom je pomoc deťom z Centier pre deti a rodiny. Naše vzájomné partnerstvo prinesie podporu tým, ktorí to najviac potrebujú. Tým, ktorí o to nežiadajú, no zaslúžia si mať šancu na to, čo je pre nás ostatných úplne bežné. Šancu mať domov a rodinu. Naša spoločnosť je aktívnym prispievateľom a umožnuje aj vám podielať sa na podpore detí a to jednoduchou formou.

Daruj úsmev :) Daruj 2€. Ako na to?

1. vyberte si tovar v e-shope

2. zvoľte možnosť prispieť sumou 2€

3. objednávku dokončite bežným spôsobom

My dáme 2x VIAC!

Na konci mesiaca spočítame sumu vašich príspevkov, vyzbieranú sumu zdvojnásobíme a pošleme priamo občianskemu združeniu Úsmev ako dar.

Aby rodina zostala spolu ...

Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou mimovládnou organizáciou na Slovensku, ktorá sa venuje deťom v Centrách pre deti a rodiny, háji ich práva v zmysle Deklarácie práv dieťaťa a Dohovoru o právach dieťaťa. 
Rovnako pomáha odchovancom detských domovov pri adaptovaní sa na život mimo domova, pomáha biologickým rodinám v kríze, náhradným, pestúnskym a profesionálnym rodinám. 

Už 37 rokov je ich hlavnou misiou pomôcť deťom, aby mohli bezpečne vyrastať v rodinách, ideálne tých vlastných. Vykonávajú terénnu sociálnu prácu, posilňujú systémovú svojpomoc širokých rodín, pripravujú a sprevádzajú náhradných rodičov, budujú centrá pre obnovu rodiny a zariadenia núdzového bývania, poskytujú opusteným deťom podporné vzťahy, napĺňajú ich potreby v oblasti voľného času a osobnostného rozvoja, sieťujú kompetentných odborníkov a podieľame sa na tvorbe legislatívnych noriem.

Máte radi pomoc druhým? Prispievajte pravideľne prostredníctvom SMS.

Ak vás nadchla myšlienka pomáhať druhým, je tu pre vás možnosť ako prispievať pravideľne. Pošlite sms v tvare DMS USMEV na číslo 877 v hodnote 2€. Prípadne prevodom, alebo vkladom na účet SPDDD Úsmev ako dar: SK47 3100 0000 0041 7001 7305. Ďakujeme, viac na www.usmev.sk

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som spokojný

Overený zákazník,

Tak rýchle vybavenie dodávky od objednania - do 24 hod. Som ešte nezažil. Klobúk dole.

Overený zákazník,

Super jednanie

Overený zákazník,