Your Reliable B2B, Retail Partner

Nakupujete vo veľkom? Máte záujem o lepšie ceny? Tak potom ste tu správne. Spoločnosť RESIZE s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom. Veľkoobcnodný predaj a nákup realizujeme prostredníctvom našich B2B partnerov po celom svete. V rámci EU pôsobíme prevažne v týchto štátoch Taliansko, Maďarsko, Česká republika, Nemecko, Poľsko, Bulharsko, Španielsko, Chorvatsko, Írsko, Holandsko, Francúzsko. Mimo EU sú to Spojené Arabské Emiráty, Veľká Británia, Izrael a iné. Maloobchodný predaj zabezpečujeme na Slovensku prostredníctvom online predaja www.lacne-nakupy.sk, www.nazahradu.sk, www.candysk.sk a www.hooversk.sk. Maďarský trh prostredníctvom online predaja www.kertre.hu

Neviete zohnať konkrétny typ tovaru?

Rozhodne nás kontaktujte s požiadavkou na tovar, ktorého nákup si prajete zabezpečiť. Naši pracovníci oslovia širokú sieť B2B partnerov po celom svete a pomôžu Vám.

Veľkoobchodný, paletový odber? 

Vybrali ste si z našej maloobchodnej ponuky, ale plánujete väčší odber tovaru? Konaktujte našich veľkoobchodných pracovníkov a radi Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. 

V akej oblasti pôsobíme?

Prevažne sa zaoberáme nákupom a predajom Bielej techniky (chladničky, práčky), vybraných malých spotrebičov (Sodastream,vysávače, holiace strojčeky,epilátory ...), gaming a to v plnej miere tzn. konzoly (Xbox, Plystation, Nintento a iné), hry na PC a konzoly (v podobe kódov alebo klasických retail packov), gamepady pre konzoly, airpody, HDD, grafické karty a iné. Obchodujeme prevažne značky s významným % podielom na celosvetovom trhu ako sú napríklad Apple, Samsung, Whirlpool, Seagate, Sony a veľa iných. Zároveň sme oficiálnym distribútorom elektrokolobežiek značky KUGOO pre Slovenskú a Českú republiku. 

Ako začať B2B spoluprácu?

Pre začatie B2B spolupráce si prosím prečítajte nasledujúci dokument "How To Start Working With Us" a následne vyplnte dokument "Trading Application Form". Kompletne vyplnené dokumenty pošlite emailom na absolon@resize.sk.

Alebo jednoducho kontaktuje náš B2B tím:

 

Your Reliable B2B, Retail Partner. Take your business to the next level. Trade whit the best!

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

dobrá komunikácia , rýchle doručenie

Overený zákazník,

maximálna spokojnosť pri vybavovaní mojej objednávky

Overený zákazník,

Rýchla komunálna, rýchle dodanie a výborná cena.

Overený zákazník,