Your Reliable B2B, Retail Partner

Nakupujete vo veľkom? Máte záujem o lepšie ceny? Tak potom ste tu správne. Spoločnosť RESIZE s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom. Veľkoobcnodný predaj a nákup realizujeme prostredníctvom našich B2B partnerov po celom svete. V rámci EU pôsobíme prevažne v týchto štátoch Taliansko, Maďarsko, Česká republika, Nemecko, Poľsko, Bulharsko, Španielsko, Chorvatsko, Írsko, Holandsko, Francúzsko. Mimo EU sú to Spojené Arabské Emiráty, Veľká Británia, Izrael a iné. Maloobchodný predaj zabezpečujeme na Slovensku prostredníctvom online predaja www.lacne-nakupy.sk, www.nazahradu.sk, www.candysk.sk a www.hooversk.sk. Maďarský trh prostredníctvom online predaja www.kertre.hu

Neviete zohnať konkrétny typ tovaru?

Rozhodne nás kontaktujte s požiadavkou na tovar, ktorého nákup si prajete zabezpečiť. Naši pracovníci oslovia širokú sieť B2B partnerov po celom svete a pomôžu Vám.

Veľkoobchodný, paletový odber? 

Vybrali ste si z našej maloobchodnej ponuky, ale plánujete väčší odber tovaru? Konaktujte našich veľkoobchodných pracovníkov a radi Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. 

V akej oblasti pôsobíme?

Prevažne sa zaoberáme nákupom a predajom Bielej techniky (chladničky, práčky), vybraných malých spotrebičov (Sodastream,vysávače, holiace strojčeky,epilátory ...), gaming a to v plnej miere tzn. konzoly (Xbox, Plystation, Nintento a iné), hry na PC a konzoly (v podobe kódov alebo klasických retail packov), gamepady pre konzoly, airpody, HDD, grafické karty a iné. Obchodujeme prevažne značky s významným % podielom na celosvetovom trhu ako sú napríklad Apple, Samsung, Whirlpool, Seagate, Sony a veľa iných. Zároveň sme oficiálnym distribútorom elektrokolobežiek značky KUGOO pre Slovenskú a Českú republiku. 

Ako začať B2B spoluprácu?

Pre začatie B2B spolupráce si prosím prečítajte nasledujúci dokument "How To Start Working With Us" a následne vyplnte dokument "Trading Application Form". Kompletne vyplnené dokumenty pošlite emailom na absolon@resize.sk.

Alebo jednoducho kontaktuje náš B2B tím:

 

Your Reliable B2B, Retail Partner. Take your business to the next level. Trade whith the best!

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar som si objednal jeden deň okolo poludnia, a na druhý deň tovar doma. Paráda!!!

Overený zákazník,

Rýchle dodanie Kvalita Informovanie ohľadom dodania tovaru

Overený zákazník,

rýchlosť, komunikatívnosť

Overený zákazník,