| Hmotnosť | 71 kg |
| Objem | 0.1180 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242096603258 |
| EAN | 32242096603267 |
| EAN | 32242096603249 |
| Balenie | Balík č. 3, 6,5×6,5×6,5 cm, 71 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 10×10×10 cm, 71 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 7×7×7 cm, 71 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000281064 | Skladom u dodávateľa | 249,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000281064 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000281064 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000281064 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000281064 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000281064 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.