AL polička vhodná pre skleníky VITAVIA VENUS, TARGET a URANUS.
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Malá AL polička ukotvená ku stene. Rozmery poličky sú 122 x 15 cm.
Vhodná len pre skleníky VITAVIA VENUS, VITAVIA TARGET, VITAVIA URANUS, VITAVIA SIRIUS.
Dodávame v rozobratom stave ako stavebnicu.
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2kg |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Objem | L |
| Šírka (vonkajšia) | 0,15m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,22m |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Nosnosť | kg |
| Typ príslušenstva | poličky a regály |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| LG699 | Dočasne vypredané |
42,00 €
s DPH 42,38 € s DPH |
oceľový regál LANITPLAST 115x40 cm dvojpolicový strieborný GSD2 LG2640
64,00 € 85,19 €
Skladom (50 ks)
AL regál LANITPLAST 130x50 cm dvojpolicový strieborný GSB2 LG2632
128,00 € 128,01 €
Dočasne vypredané
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG699 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | LG699 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | LG699 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | LG699 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG699 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.