AL polička vhodná pre skleníky VITAVIA VENUS, TARGET a URANUS.
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Malá AL polička ukotvená ku stene. Rozmery poličky sú 122 x 15 cm.
Vhodná len pre skleníky VITAVIA VENUS, VITAVIA TARGET, VITAVIA URANUS, VITAVIA SIRIUS.
Dodávame v rozobratom stave ako stavebnicu.
| Značka | VITAVIA GARDEN |
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 2kg |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Objem | L |
| Šírka (vonkajšia) | 0,15m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,22m |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Nosnosť | kg |
| Typ príslušenstva | poličky a regály |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| LG699 | Dočasne vypredané |
42,00 €
incl. VAT 42,38 € incl. VAT |
oceľový regál LANITPLAST 115x40 cm dvojpolicový strieborný GSD2 LG2640
64,00 € 85,19 €
Skladom (50 pcs)
AL regál VITAVIA 120x52 cm jednopolicový strieborný LG14
102,00 € 102,32 €
Skladom (48 pcs)
AL regál LANITPLAST 130x50 cm dvojpolicový strieborný GSB2 LG2632
128,00 € 128,01 €
Dočasne vypredané
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG699 | 0 pcs |
| Interný sklad 10 | LG699 | 0 pcs |
| Interný sklad 7 | LG699 | 0 pcs |
| Interný sklad 8 | LG699 | 0 pcs |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG699 | 0 pcs |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.