AL regál dvojpolicový, strieborný, rozmery d 120 x š 52 x v 76 cm, pre všetky typy skleníkov.
Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia
AL regál dvojpolicový stojaci na zemi.
Vhodné pre skleníky všetkých typov. Univerzálny produkt. Dodávame v rozobratom stave ako stavebnicu.
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | kg |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia |
| Objem | L |
| Šírka (vonkajšia) | 0,52m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,20m |
| Výška (vonkajšia) | 0,76m |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Nosnosť | kg |
| Typ príslušenstva | poličky a regály |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG13 | 18 |
| Interný sklad 10 | LG13 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG13 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG13 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG13 | 0 |
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| LG13 | Skladom | 153,69 € Prix TTC |
oceľový regál LANITPLAST 115x40 cm dvojpolicový strieborný GSD2 LG2640
64,00 € 85,19 €
Skladom (50 pce)
AL regál LANITPLAST 130x50 cm dvojpolicový strieborný GSB2 LG2632
128,00 € 128,01 €
Dočasne vypredané
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG13 | 18 pce |
| Interný sklad 10 | LG13 | 0 pce |
| Interný sklad 7 | LG13 | 0 pce |
| Interný sklad 8 | LG13 | 0 pce |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG13 | 0 pce |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.