APPLE Watch Magnetic Charging Dock

Apple | Mobilné telefóny | Kód: MU9F2ZM/A

S magnetickým nabíjacím dokom pre hodinky Apple Watch môžeš svoje Apple Watch nabíjať buď položené na plocho s rozopnutým náramkom alebo ležiace na boku. Keď ich naň položíš ležice na boku, tvoje hodinky sa automaticky prepnú do nočného režimu, takže ich môžeš používať ako budík. Magnetický nabíjací dok pre hodinky Apple Watch používa ten istý indukčný nabíjací konektor, aký si dostal v balení so svojimi hodinkami Apple Watch. Nabíja tak 38 mm ako aj 42 mm model. A pripája sa pomocou kábla s konektormi Lightning a USB a 5 W napájacieho USB adaptéra od Apple.

Dostupnosť
Na objednávku
termín dodania vám upresníme telefonicky
78,00 €
65,00 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 65 bodov.

Nabíja 38 mm aj 42 mm modely.

  • dok sa pripája do siete cez lightning/USB kábel a 5W USB Apple nabíjací adaptér
  • Apple Watch sa dajú nabíjať vo vodorovnej aj zvislej polohe
  • Apple Watch sa automaticky dajú do nočného módu, čiže ich môžete využiť ako budík
  • Rozmery: 104 x 12,1 mm
  • S magnetickým nabíjacím dokom pre hodinky Apple Watch môžeš svoje Apple Watch nabíjať buď položené na plocho s rozopnutým náramkom alebo ležiace na boku. Keď ich naň položíš ležice na boku, tvoje hodinky sa automaticky prepnú do nočného režimu, takže ich môžeš používať ako budík. Magnetický nabíjací dok pre hodinky Apple Watch používa ten istý indukčný nabíjací konektor, aký si dostal v balení so svojimi hodinkami  Apple Watch. Nabíja tak 38 mm ako aj 42 mm model. A pripája sa pomocou kábla s konektormi Lightning a USB a 5 W napájacieho USB adaptéra od Apple.

 

 

Značka Apple

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

Veľmi ochotný, objednala som si stoličku na osobný odber, ktorú mi následne aj doniesli k autu a naložili. Takze super, ďakujem ešte raz :)

Overený zákazník,

Rýchlosť

Overený zákazník,