Skladací vysoký okrúhly stôl, Ø 83 cm, výška 110 cm, vyrobené z extrémné odolného HDPE.
Výrobca - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Vysoký barový okrúhly stôl vhodný aj pre komerčné účely tak do domácnosti, na záhradu, do dielne. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne. Stôl je možné jednoducho zložiť.
Krátky popis:
| Farba | biela |
| Hmotnosť | 9kg |
| Krajina pôvodu | USA |
| Šírka (vonkajšia) | 0,84m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,84m |
| Výška (vonkajšia) | 1,10m |
| Výrobca | LIFETIME |
| Kategória | stôl |
| Průměr | stôlm |
| Materiál | kov / plast |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1188 | 50 |
| Interný sklad 10 | LG1188 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG1188 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG1188 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1188 | 0 |
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| LG1188 | Skladom |
77,00 €
s DPH 102,32 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1188 | 50 ks |
| Interný sklad 10 | LG1188 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | LG1188 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | LG1188 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1188 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.