Bazénová chémia Marimex AquaMar Prejasňovač 1 l (tekutý prípravok)

Marimex | Čistenie bazénov | Kód: 60024201

Projasňovač bazénu na sebe naváže nečistoty a kal z vody. Na rozdíl od vločkovače funguje i při nižších teplotách a hodnotách pH. Vhodné pro nadzemní i zapuštěné bazény a vířivky. Balení jeden litr.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
9,90 €
8,25 € bez DPH
Predĺžená záruka (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 10 bodov.

Prejasňovacia chémie značky AquaMar na seba naviaže nečistoty spôsobujúce nevzhľadnú farbu vody. Odstráni zákal a zvýši účinnosť filtrácie. Matná unavená voda získa opäť iskru čistoty.

Prípravok funguje ako veľmi účinný vločkovač. Na rozdiel od neho však účinkuje aj pri nižších teplotách a hodnotách pH. To je nesporná výhoda a iste ju ocenia všetci, ktorí už niekedy bazén čistili.

Bazén

Dezinfekcia formou tekutého prejasňovača je vhodná ako pre nadzemné, tak i pre zapustené bazény. Využijete ju aj pre vírivky. Nezáleží na tom, či používate sladkú alebo slanú vodu.

Spôsob použitia

Hodnota pH musí byť medzi 6,8 až 7,2. Majte na pamäti, že použitím tejto chémie na prejasnenie vody sa pH mierne zníži. Pred naliatím prípravku poriadne vyperte a prepláchnite filter. Potom už môžete nadávkovať 20 - 50 ml na 10 m3 vody. Detailný popis a dávkovanie je vytlačené na obale.

Špecifikácie

  • Balenie: plastová uzatvárateľná fľaša
  • Objem: 1 liter
  • Farba balenia: biela
  • Hmotnosť balenia: 1,2 kg

Rozmery balenia

  • Priemer: 8,5 cm
  • Výška: 23,5 cm

Upozornenie: bazénová chémia – chlórová – dezinfekcia. NEBEZPEČENSTVO. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Značka Marimex

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

ľahké objednanie, rýchle dodanie všetko super

Overený zákazník,

rýchlosť komunikácia personál

Overený zákazník,

Rychle dorucenie tovaru, aj bez statusu “skladom”

Overený zákazník,