Bazénová chémia Marimex Minitabs 0,9 kg

Marimex | Čistenie bazénov | Kód: 60024199

Malé dezinfekčné tablety pre udržanie koncentrácie chlóru počas sezóny. Vhodné pre bazény i vírivky. Je potrebné najprv stabilizovať pH, potom použiť prípravok AQuaMar Quick a AQuaMar Chlór Stabil. Pred použitím si prečítajte informácie a upozornenia.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
10,00 €
8,33 € bez DPH
Predĺžená záruka (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 10 bodov.

Malé dezinfekčné tablety značky AquaMar vám pomôžu v priebežnom udržiavaní koncentrácie chlóru. Sú vhodné najmä ako doplnkový program počas sezóny po užití granulátu AQuaMar Quick Chlór. Pomaly rozpustné tablety zabránia zozelenaniu vody v bazéne. Účinné proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom.

Bazén

Dezinfekcia formou tabliet je vhodná ako pre nadzemné, tak i pre zapustené bazény. Využijete ju aj pre vírivky. Nezáleží na tom, či používate sladkú alebo slanú vodu.

Spôsob použitia

Pred prvým použitím chlórových tabliet upravte hodnotu pH na 6,8 až 7,2. Vo chvíli, kedy je pH v norme, vykonajte preventívne ošetrenie rychlorozpustným chlórovým prípravkom AQuaMar Quick. Následne použite stabilizátor chlóru AQuaMar Chlor Stabil. Podľa teploty vody potom pridávajte každých 5 - 8 dní 1 až 2 tablety na 3 m3 (3 000 l) vody. A síce do teploty 25 °C 1 tabletu a nad 25 °C 2 tablety. Detailný popis a dávkovanie je vytlačené na obale.

Špecifikácie

  • Balenie: plastová uzatvárateľná dóza
  • Počet tabliet: 45 minitabliet (jedna 20 g)
  • Farba balenia: biela
  • Hmotnosť balenia: 0,95 kg

Rozmery balenia

  • Priemer: 9,5 cm
  • Výška: 18 cm

Upozornenie: bazénová chémia – chlórová – dezinfekcia. NEBEZPEČENSTVO. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Značka Marimex

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť vybavenia, rýchlosť dopravy. Nie je čo dodať .Super

Overený zákazník,

Super, rýchle dodanie. Objednany tovar nakoniec nebol na sklade. Po dohode mi bol ponuknutý iný tovar (alternatíva) a už po vyskúšaní môžem povedať že to bola…

Overený zákazník,

Výborný a promptný obchod.

Overený zákazník,