Benzínová kosačka solo® by AL-KO 5352 VS ALU

Vynikajúce výsledky kosenia a zachytávania vďaka vysokému, veľmi robustnému aerodynamickému hliníkovému telesu. Tkaninový zberný kôš s pevným plastovým krytom. 4 IN ONE funkcie: kosenie, zber, mulčovanie a bočné vyhadzovanie. Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia. Pohodlná obsluha vďaka exkluzívnej rukoväti a kokpitu. Plynulo regulovateľný pohon zadných kolies. Hliníkové zosilnenia rukoväte a hliníkový držiak na prenášanie pre dlhú životnosť.

Predaj skončil
Od profesionálov pre profesionálov - benzínová kosačka solo® by AL-KO 5352 VS ALU.   Kompaktná hliníková kosačka na trávu ponúka mnohé výhody profesionálnej série: Najvyššiu kvalitu sľubuje výrobný proces "engineered in Germany" a "made in Austria". Množstvo veľmi kvalitných komponentov robí z tejto kosačky dokonalého partnera pre ambicióznych záhradkárov.   Dlhá životnosť vďaka hliníkovému telesu   Dlhú životnosť zaručuje hliníkový tlakový odliatok, ktorý je mimoriadne odolný voči nárazom, nekrúti sa a nehrdzavie a príjemne izoluje hluk. Charakteristickými znakmi tohto krytu kosačky sú maximálna stabilita, odolnosť a optimálna aerodynamika.    Benzínová kosačka solo® by AL-KO 5352 VS ALU so šírkou záberu 52 cm je mimoriadne efektívna aj pri kosení veľkých trávnikov s rozlohou až približne 2 000 m². Výšku kosenia trávy možno centrálne nastaviť v 6 stupňoch od 30 mm do 85 mm. Plynulo nastaviteľný pohon kolies vás aktívne podporuje pri práci. Pneumatiky XXL s guľôčkovými ložiskami a protišmykovým dezénom zabezpečujú ľahký pohyb v akomkoľvek teréne a na akomkoľvek povrchu. Vďaka funkcii 4INONE môžete s benzínovou kosačkou trávu nielen kosiť a zachytávať, ale aj vyhadzovať do strán alebo priamo mulčovať. Kokpit s optimalizovaným vedením káblov zaujme ľahko dostupnými ovládacími prvkami a pohodlnou pogumovanou úchopovou plochou. Vďaka špeciálnemu tvaru krytu, ktorý poskytuje benzínovej kosačke vysoký vyhadzovací kanál, je plnenie 75-litrového zberného koša mimoriadne jednoduché. Použitie mnohých hliníkových komponentov, ako je pripojenie riadidiel, predná rukoväť a nastavenie výšky riadidiel, dopĺňa túto plne vybavenú kosačku. Kúpiť benzínovú kosačku solo® by AL-KO 5352 VS ALU alebo alternatívy   Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku solo® by AL-KO 5352 VS ALU v našom online obchode s prémiovým servisom alebo si nájdite predajcu vo vašom okolí. Ak by ste chceli kosačku so spojkou noža a kardanovým pohonom, odporúčame kosačku solo® by AL-KO 553 K (č. položky 127148).
Značka Solo by AL-KO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spoľahlivý obchod

Overený zákazník,

Super komunikácia, rýchle dodanie

Overený zákazník,

Po objednávke mi obratom telefonicky oznámili, že tovar je na sklade a preto bude na druhý deň prepravnou spoločnosťou doručený.

Overený zákazník,