Benzínová reťazová píla solo® by AL-KO 6656

Solo by AL-KO | Píly | Kód: 156452-157458

Náš špičkový model pre profesionálne použitie v lesníctve a záhradách. Silný benzínový motor s výkonom 2,4 kW (55,5 cm³) s ľahkým štartom a kvalitným karburátorom. Originálny meč Oregon 45 cm s sekáčovou reťazou
Systém Easy-Start pre ľahké štartovanie s primerným a dekoratívnym ventilom. Odolná kľuková skriňa z horčíka a kovaná kľuková hriadeľ.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
345,00 €
287,50 € bez DPH
Predĺžená záruka (pre fyzické osoby)
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 345 bodov.
Vykonajte tieto výkonné benzínové motorové píly na efektívne výrub a pílenie bez ohľadu na dĺžku batérie alebo kábla. Benzínová motorová píla solo® by AL-KO 6656 - píla pre náročné ťažobné a píliace práce Benzínová motorová píla 6656 kombinuje vysoký výkon a nízku hmotnosť, vďaka čomu bola táto píla vysoko výkonnou jednotkou pre extrémne zaťaženie. Výkonný benzínový motor s ľahkým štartom poskytuje dostatok energie na to, aby s týmto ľahkým zariadením pracoval veľmi efektívne. Sofistikované tlmenie vibrácií a ergonómia rukoväte robia zvyšok, aby zabezpečili prácu so zariadením bez únavy a ústretový voči telu. Technické údaje benzínové motorové píly solo® by AL-KO 6656 Odolná originálná lišta Oregon s šírkou rezu 45 cm vám umožní pracovať rýchlo a s dobrou ovládateľnosťou a ovládateľnosťou. Napnutie bočnej reťaze so zapustenými maticami vedie v smere ľahkej údržby. Elektronický zapaľovací systém s novou funkciou tlačidla, ako aj so základným a dekompresným ventilom zabezpečujú rýchly a bezpečný štart. Výkon, extrémne robustné spracovanie a vysoká ťažná sila robia z 6656 náš najlepší model medzi sólovými profesionálnymi pílami AL-KO. Vďaka extra tlmeniu vibrácií a ergonomicky optimalizovaným rukovätiam sa hnacia sila prenáša na meč a reťaz s malými vibráciami - a uľahčuje vám dosahovanie presných výsledkov rezania a zároveň chráni zápästia. Ďalším plusom je veľkoobjemový papierový vzduchový filter. Extrémne odolné puzdro zaručuje dlhú životnosť. Medzi ďalšie špičkové vlastnosti patrí ovládanie prietoku oleja, predhrievanie vzduchu v zime a ťažná lišta pre lepšiu smerovú kontrolu pri ťažbe. Kúpte reťazovou pílu solo® by AL-KO 6656 a alternatív Benzínovou reťazovou pílu si môžete zakúpiť u nás v internetovom obchode alebo u špecializovaného predajcu. Je to kompaktný agregát pre vaše profesionálne použitie v záhrade a lesníctve. Najlepšie je objednať si súčasne vysokovýkonný organický reťazový olej (položka č. 113530/5 litra). Ak uprednostňujete bezkáblovú bezšnúrovú bezkáblovú reťazovú pílu alebo ak už máte zariadenia s batériou PowerFlex, model CS 4235 (položka č. 127 553) môže byť pre vás užitočnou alternatívou.
Značka Solo by AL-KO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie tovaru, ochota pri vybavovaní objednávky...spokojnosť nad mieru

Overený zákazník,

dobry obchod, prijemne jednanie, rychle vybavenie

Overený zákazník,

Najlacnejší papier na trhu A5

Overený zákazník,