Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| hliníková pergola LANITPLAST WALL 53 biela + opál PC LG2133 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
817,07 €
977,58 € |
| Cena s DPH |
1 005,00 €
1 202,42 € |
| Ušetríte | 20% / 197,42 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Kategória | pergoly |
| Zastavaná plocha | 14,85m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 3,00m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 4,96m |
| Výška (vonkajšia) | 2,12 - 2,78m |
| Výška steny | 1,92m |
| Farba | biela |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Materiál střechy | komôrkový opálový polykarbonát 6 mm |
| Plocha strechy | m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | kg/m2 |
| Typ strechy | šikmá |
| Hmotnosť | 75kg |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.